שיתוף התערוכה:

מדונות / בית האמנים תל אביב ע''ש זריצקי


טלפון - 03-5246685
הצילומים באדיבות בית האמנים תל אביב ע''ש זריצקי

23/12/2021 עד ה-15/01/2022

בתערוכת היחיד של נעה ארד יאירי מדונות מוצגות 12 עבודות פיסול של נשים (וגבר אחד) בתנוחות שונות. הפסלים נוצרו בהשראת נשים שארד יאירי ביימה בפוזיציות שמבטאות את הלך רוחן הייחודי ומתבססות על סצנות מוכרות מתולדות האמנות.
נוסף על פסלים, היא יצרה גם סדרת ציורי מדונות, שמזכירים לנו את ציורי הקדושים בכנסיות. המדונות המצוירות, מקצתן מתחקות אחר המדונות המפוסלות ומקצתן שונות מהן.
כל מדונה כמו נתפסה ברגע שאינו מושך או קדוש במיוחד; רגע סתמי, זניח ובלתי מכונן בהווייתו – בעת הנקה, תפירה, החלפת חיתול, עינוג עצמי, הרחת בית שחי ועוד. בכל הרגעים האלה, אומרת לנו ארד יאירי, הנשים הספציפיות האלה וגם הנשים בכללותן עדיין מהוות סמל של יופי וקדושה. באמצעות השימוש האירוני בדימוי הבתולה הקדושה, ארד יאירי מחזירה את ההילה דווקא אל הביבים, אל הגשמי והנחות לכאורה, אל היום-יומי.
התערוכה מדונות מזמינה את המבקרים לשוטט בכנסיית הגשמיות, הגופניות והיום-יומיות, ולהתבונן בקדושה שנגלית לנו דרך אותם רגעים סתמיים – דרך הניחוח של בית השחי.מיקום - בית האמנים תל אביב ע''ש זריצקי

זמנים - 23/12/2021 עד ה-15/01/2022

פתיחת התערוכה - 23/12/2021, שעה - 19:00

קישור - https://https://www.noaaradyairi.com/madonnasהתכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||