שיתוף התערוכה:

דוגמאות לחיקוי! מסעות בין אסתטיקה וקיימות / מוזיאון על התפר


טלפון - 02-6281278
הצילומים באדיבות מוזיאון על התפר

03/09/2021 עד ה-30/11/2021

התערוכה עוסקת ברבדים שונים של משבר האקלים וקיימות, ביניהם: זיהום, מחסור במים, כריתה ובירוא יערות, שינויי האקלים ואובדן המגוון הביולוגי – רבדים שונים אלה ואחרים משפיעים באופן ישיר על היקום שבו אנו חיים.

המונח "משבר האקלים" נועד להמחיש את דחיפות הטיפול בנושא. היום, יותר מתמיד, על רקע השריפות והשיטפונות שפוקדים את העולם ומתדפקים על דלתנו, עלינו לפעול במהירות ובנחישות על מנת לצמצם את טביעת הרגל האקולוגית שלנו.

התערוכה מעודדת חזון של חיי קיימות מיטיבה ומדגישה את הרעיון שכל אדם יכול להיות חלק מהמהפכה ולאמץ דרך חיים ירוקה שתאפשר את המשך הקיום האנושי.

התערוכה עלתה לראשונה בברלין בשנת 2010, ומאז נודדת ברחבי העולם והציגה 102 אמניות ואמנים בינלאומיים מ-27 מדינות שונות, כאשר אליהם חוברים בכל פעם מספר אמניות ואמנים מקומיים, שמתייחסים לאתגרים האקולוגיים בהקשריהם הלוקאליים.

במסגרת שיתוף פעולה ייחודי, חברו מוזיאון על התפר והמרכז לאמנות עכשווית פירמידה בחיפה, כדי לתת במה משותפת ונרחבת לתערוכה בינלאומית אחת, אשר נושאת על דגלה מסר של חיי קיימות, ומעלה לדיון נושא כה אקוטי לחיינו ולחיי הדורות הבאים.

ירושלים וחיפה, שתי ערים מעורבות דומות אך שונות, מתמודדות עם מציאות של קיום-משותף במרחב מורכב ומאתגר. כולנו חולקים את אותו הכדור, ללא הבדלי דת, גזע, מין ולאום, ומחובתנו לשמור עליו, לגשר על הפערים ולפעול יחד לטובת מטרה משותפת.מיקום - מוזיאון על התפר

זמנים - 03/09/2021 עד ה-30/11/2021

פתיחת התערוכה - 03/09/2021

קישור - https://www.mots.org.il/exhibitions-hbהתכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||