"האמנות שלי עוסקת בבני אדם: במצבם הקיומי, בתנאי חייהם, ברגשותיהם ובמערכות היחסים שהם מנהלים. מעניין אותי לחשוף את החיות והמסתורין של החיים שנמצאים בכול, לשם כך אני בוחר בצילום דיגיטלי, ישיר ולא מבוים. בצילום שלי אני עוסק בהיבטים של חופש, גבולות, סמכות, חרות. האומץ להעז לפתוח את הלב ולגעת באנשים ובחיים מקרוב הוא שמייחד אותי".
נינו עבד כצלם עיתונאי במשך שלושים שנה עבור עיתונים רבים בארץ ובעולם. משנת 2009 נינו עוסק בצילום אמנותי.
 
 

המשך קריאה
ליצירת קשר עם נינו הרמן
שם
טלפון
אימייל
מעונייןצילומים למכירהאודות נינו הרמן

"האמנות שלי עוסקת בבני אדם: במצבם הקיומי, בתנאי חייהם, ברגשותיהם ובמערכות היחסים שהם מנהלים. מעניין אותי לחשוף את החיות והמסתורין של החיים שנמצאים בכול, לשם כך אני בוחר בצילום דיגיטלי, ישיר ולא מבוים. בצילום שלי אני עוסק בהיבטים של חופש, גבולות, סמכות, חרות. האומץ להעז לפתוח את הלב ולגעת באנשים ובחיים מקרוב הוא שמייחד אותי"
-נינו הרמן

ביוגרפיה

נינו חנניה הרמן נולד בתל אביב, מגיל צעיר החל לעבוד כצלם עיתונות עצמאי, צלם חדשות ומגזין. עבד עם משרד ראש הממשלה, במסגרתו תיעד את הסכם השלום בין ישראל למצרים וליווה בין היתר את ראשי הממשלה בגין, שמר ופרס בארץ ובעולם.
תצלומיו הופיעו בפרסומים, ספרים ותערוכות קבוצתיות רבות שנלקחו מאוסף התצלומים הלאומי ומהארכיון של עיתון מעריב.
הרמן נשוי לתחיה 1979, הם היו ממקימיו של היישוב הקהילתי נטף שבהרי יהודה, וכיום גם מתגוררים בו, להם שלושה בנים.
בשנת 2000 נהרג בנם יאיר, צלם צבאי, בתאונת דרכים והרמן הפסיק לצלם. רק לאחר תשע שנים חזר הרמן לצילום, ומאז הוא עוסק בצילום אמנותי ומתעד אנשים.
הוא עוסק גם בצילומי טבע, עבודותיו האחרונות מהסדרה "מבעד לחלון" שעלו בחודש אוגוסט 2015 באתר 'ערב רב' מתכתבות עם ציור, בעבודותיו הוא אינו עושה כל שימוש בפוטושופ.
הרמן משנת 2009 מנהל את בלוג הצילומים האישי שלו "מרחבי הלב".
חבר בגלריה השיתופית "מקום לאמנות" בקרית המלאכה, בדרום תל אביב, ומרצה על עבודותיו, ביחד עם אשתו תחיה, בוגרת החוג לאומנות באוניברסיטה העברית.
 


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||