נורית שני מנציחה את הנוף הישראלי על מגוון פניו באמצעות ציור מעורר השתאות ביופיו ובנאמנותו למציאות. היא בוחרת מראות אהובים במדינתנו כמו רצועת החוף של תל אביב או השתקפויות מנצנצות בבריכות העירוניות, ומציירת אותם בדיוק ריאליסטי-צילומי, השואב את המתבונן אל הרגע המצוייר. נורית בוגרת המחלקה לאמנות בבצלאל, ויוצרת כיום מהסטודיו שלה בתל אביב. יצירותיה הוצגו בעשרות תערוכות ברחבי הארץ. 

 

המשך קריאה
ליצירת קשר עם נורית שני
שם
טלפון
אימייל
מעוניין
עבודות מקוריות למכירה
78*100ס"מ
צור קשר למחיר
70*100ס"מ
צור קשר למחיר
50*150ס"מ
צור קשר למחיר
50*140ס"מ
צור קשר למחיר
40*100ס"מ
צור קשר למחיר
40*80ס"מ
צור קשר למחיר
100*100ס"מ
צור קשר למחיר
110*100ס"מ
צור קשר למחיר
100*150ס"מ
צור קשר למחירהדפסיםאודות נורית שני

נורית שני נולדה וגדלה בקיבוץ גבת (1956) והחלה לצייר בגיל ארבע. כיום היא מוכרת כציירת ישראלית.
בעידוד אביה, הסופר יוסל בירשטיין, וחברו האמן יוסל ברגנר, סיימה ב -1984 את לימודיה באקדמיה לאמנות בצלאל בירושלים. היא התחתנה ב -1979, התגרשה ב -2004 ויש לה שתי בנות.
לצד הציור היא הופיעה כמספרת סיפורים עם אביה יוסל בירשטיין בסוף שנות  -90 ועד מותו שנת 2004 והפיקה ושיחקה בתיאטרון ילדים 'סיפורן'.
לקראת סוף המאה ה -20 נורית שני ציירה ציורים מופשטים ואקספרסיוניסטיים הנמצאים באוסף SBC בירושלים ובאוספים פרטיים אחרים. בתחילת המאה ה -21 היא שינתה במודע את סגנונה לסגנון ריאליסטי-צילומי. הנושא הראשון שלה בסגנון זה היה 'טבע ישראלי' בהשראת האזורים הכפריים בגליל ומסביב לירושלים, בהם גרה.בה יוצגו אלמנטים טבעיים המייצגים את הטבע הישראלי, כגון עץ אורן, אלון, איצטרובלים ופרחים, היוצרים את הסדרה, ושהוצגו בחמש תערוכות במקומות שונים בתל אביב, ונמכרו בבית המכירות מונטיפיורי ולאספנים פרטיים .
ב -2010 עברה שני לתל אביב ופתחה סטודיו עצמאי. בהשראת הים, יצרה סדרות חדשות של ציורי שמן: "גלים" שהוצגו בשתי תערוכות ב -2012 ונמכרו בבתי מכירות פומביות. ו"סיפורים קטנים על חוף תל אביב" בהם מככב חוף הים בתל אביב. הסדרה הוצגה בשנת 2014 בגלריה מונטפיורי והם נמכרו מכירה פומבית, ולאוספים פרטיים חשובים.
לאחרונה היא עובדת על סדרה חדשה של השתקפויות בבריכות עירוניות ותערוכה של "מציאות מדומיינת" אשר לוכדת רגעים של ביטוי אנושי בערי העולם.
כיום היא חיה ומציירת בסטודיו-עצמאי בתל אביב.
 


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||