פסליו של ליאור מטלוב מהווים שילוב פורץ דרך של חומר ייחודי וסיפור אישי יוצא דופן. הוא החל את דרכו בעולם האיפור, שם למד להכיר את האנטומיה של הפנים. הוא השתמש בידע שרכש באיפור ובעיצוב כדי לפסל במדיום מיוחד במינו: רשת ברזל מגולוון. התוצאה היא פסלי רשת של דמויות מלאות הבעה, זוהר ויופי.
ליצירת קשר עם ליאור מטלוב
שם
טלפון
אימייל
מעוניין
עבודות מקוריות למכירה

הדפסיםביוגרפיה

ליאור מטלוב קורמס
1986, ירושלים
פסל ומעצב פנים

טכניקה: פיסול ברשת ברזל בעבודת יד.

פיסול ועיצוב היו חלק משמעותי בחייו של ליאור מטלוב מאז ילדותו, במהלכה הוא החל לבטא את עולמו הפנימי דרך אמנות ועיצוב החומר בעזרת הידיים. ליאור החל את דרכו בפיסול בקרמיקה, ביצירת דמויות ופנים מחומר רך שהתקשה לכדי פסל. משם הוא התקדם לעולם האיפור, וכך צבר ידע על האנטומיה של הפנים. הוא התנסה בחומרים שונים, בשילוב צבעים וכן ביחסים שבין אור וצל. בהמשך עבודתו כמעצב פנים ליאור חיפש דרך ליצור אמנות ייחודית ושונה אשר תשלים את החזון האמנותי שלו.
לאחר יותר מעשור בעולם האיפור והעיצוב, ליאור נחשף לרשת הברזל המגולוון. במהרה הוא נשאב לעבודה ברשת הברזל, ובעזרתה הצליח לבטא רבדים רבים מעולמו. בזכות מדיום לא קונבנציונלי זה, ליאור הצליח להעניק נפח תלת-מימדי וביטוי רגשי לאמנותו. ליאור הופך את הרשת, שהטקסטורה שלה קשיחה ומנוכרת ומקורה בעולם הבניה, לפסלים מלאי חיוניות ונשמה. במעבר מרשת קשיחה דו-מימדית ליצירת אמנות, הוא נותן ביטוי אינטואיטיבי אותנטי לעולמו הפנימי.

ההשראה של ליאור מגיעה מבני אדם, מפנים, מהקשר שבין גוף ונפש, ומהילד הפנימי הניצב מול האדם הבוגר.כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||