הירשמו עכשיו וקבלו למייל 10% הנחה על כל העבודות המקוריות!

מוזיאון בר-דוד
גן הפסלים


אתי אברגל ארכיאולוגיה של אחרות מוזיאון בר-דוד 2017
אודות
מוזיאון בר-דוד לאמנות ויודאיקה על שם משה וטובה בר-דוד, ממוקם בקיבוץ ברעם שבגליל העליון. ברשות המוזיאון אחד האוספים החשובים והעשירים בישראל בתחום האמנות והיודאיקה. אוסף המוזיאון כולל פרטי יודאיקה ועבודות אמנות של ציירים יהודים מהארץ ומהעולם וכן אוסף פרטי ארכיאולוגיה מהאזור.
במוזיאון חמישה אגפים וגן פסלים: תערוכת קבע של אוסף פרטי היודאיקה והאמנות היהודית ואוסף אמנות מוצג במסגרת תערוכות מתחלפות באגף האוסף, באגף לאמנות עכשווית תערוכות מתחלפות של בו מציגים ב מיטב האמנים העכשוויים בישראל, באגף הנוער תערוכה פעילה למגוון גילאים לאורך כל השנה ובחצר המוזיאון גן הפסלים של האמן יגאל תומרקין לצד פסלים של אמנים נוספים.
המוזיאון מקיים הדרכות ותוכנית חינוך מגוונת לילדים ולמבוגרים כאחד, הדרכות לקבוצות, פעילויות מיוחדות בחגים ובחופשים, ימי עיון, ערבי תרבות, חוגים למבוגרים וילדים וסדנאות אמן.


שעות פתיחה
א'-ה' ושבת 10:00-16:00 ו' וערבי חג 10:00-14:00

כתובת
קיבוץ ברעם

טלפון
04-6988295

אתר אינטרנט - http://www.bardavid-museum.org.il/


תערוכות במוזיאון

בעקבות הזמן האבוד של ניקולאס פרידמן | עדי בן-חורין (23/02/2019 - 23/08/2019)


התערוכה מפגישה אותנו עם מדען שמנסה לפצח את מודל הזמן על ידי פיצול של רגע אחד לשלושה זמנים. דמותו הבדיונית של ניקולס המדען נגזרת מדמות האמן שיוצא למסעות שחזור של סצנות הרואיות בהן נאמרות אמירות גדולות עם ריקנות גדולה. בן-חורין, צולל למעמקים ומשיט ספינה טבועה מתחת למים. לפרקים, הוא עוטה את מסכת החמצן להחיות את הדימוי המת, אבל הדימוי הנוכח של מי שנמצא מתחת למים רוצה לומר את המשפט האחרון ההרואי ולא יכול. בן-חורין מדבר על הרואיות קפואה עד מוות. בעבודתו, משפט רץ על המסך בעודו משיט ספינה טבועה, מצוטט מאמירתו הידועה של צ'ה גווארה המרטיר המודרני:  
"I am not a liberator. Liberators do not exist. The people liberate themselves."  בן-חורין משחזר מסעות בדויים. פוער פער באדמה מסוכסכת ולבסוף שולח "טיל בזוקה" ורוד אל העתיד.
לא גוף. לא אדמה. לא דם. לא ארץ (23/01/2019 - 04/08/2019)

36 אמנים צעירים מציעים אופני התבוננות באמצעות ציור ופיסול בסוגיות של גוף, אדמה, דם וארץ כל סוגיה מחוללת את נגזרותיה הפוליטיות, הכלכליות והחברתיות.
לפרטים נוספים


לא גוף. לא אדמה. לא דם. לא ארץ (23/01/2019 - 04/08/2019)

36 אמנים צעירים מציעים אופני התבוננות באמצעות ציור ופיסול בסוגיות של גוף, אדמה, דם וארץ כל סוגיה מחוללת את נגזרותיה הפוליטיות, הכלכליות והחברתיות.
לפרטים נוספים


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית