מקום לאמנות


שעות פתיחה
ב - ה 11:00-18:00 שישי-שבת 10:30-14:00

כתובת
שביל המרץ 6, קרית המלאכה, תל אביב

טלפון - 03-6725124

אודות
עם ריכוז של למעלה מ-100 חללי סטודיו וגלריות נבחרות, אזור קרית המלאכה בתל אביב מהווה כיום את לב העשייה האמנותית בארץ. 'מקום לאמנות' הוקם כאמצעי להידוק הקשר הישיר עם הקהילה והקהל המקצועי בתחום, ובתוך קהילת האמנים בינם לבין עצמם.

'מקום לאמנות', הפועל כעמותה ללא מטרת רווח, נהנה מתמיכתם הפעילה של כמה מבכירי האמנים, האוצרים והאספנים בארץ.

'מקום לאמנות' מהווה פלטפורמה המביאה גישה חדשה להרחבת ולהעשרת ההיכרות עם אמנים עבור חובבי האמנות והקהל המקצועי בתחום, ומשמש כנקודת התחלה מרכזית עבור אלה המעוניינים בהגדלת החשיפה והנגישות לנעשה בעולם האמנות הישראלית כיום.

תערוכות - תכנית התערוכות משלבת בין תערוכות שיוזם צוות המקום, לבין תערוכות שמתקבלות דרך 'הצעה לתערוכה'. התערוכות משלבות בין אמנים ואוצרים מוכרים לבין אמנים ואוצרים בתחילת דרכם המקצועית. אנו זוכים לשיתוף פעולה של אוצרים ואמנים מוערכים בבחינת הצעות לתערוכות. חלק מן התערוכות נבחרות בשל חשיבותן הערכית, כאשר השיקולים בבחירת התערוכות אינם מסחריים.

מרכז מבקרים - 'מקום לאמנות' מאפשר נגישות גבוהה לאמנים, לגלריות ולקהל המקצועי בתחום, באמצעות ריכוז של תיקי עבודות, עבודות לדוגמא, מפות וריכוז אינפורמציה. מידע זה מהווה עזר רב למבקרים, בין אם במטרה להכיר את סצנת האמנות באיזור ובין אם לניצול זמן יעיל יותר לסקירת ובחינת תיקי עבודות והיכרות עם אמנים ואמנות.


אימייל -info@artspacetlv.com

אתר אינטרנט - http://www.artspacetlv.org

עמוד פייסבוק - https://www.facebook.com/artspacetlv


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||