קול קורא - תערוכת מיניאטורות בקונטיינר (24/10/2013)


מה זו מיניאטורה? במקור אנו מדברים על ציור/תבנית קטנה בגודל של 10/10 ס"מ, אשר שימשה כדגם מוקטן של מקור יצירת אמנות אשר שומרת על אותם הפרופורציות. בכללי, כל אובייקט/דימוי בגודל מוקטן נתפס כמיניאטורי.

מה אנחנו מצפים מהאמנים אשר יציגו בתערוכת המיניאטורות בתוך קונטיינר שמוצב על הטיילת בעיר? זו הזדמנות נפלאה לחקור ולהתנסות בפיתוח גישות שונות, למושג שנולד ממקורות כל כך עתיקים וקלאסיים, ומרתק עוד יותר יהיה לראות, איך אמנים בעידן של היום, מכל תחומי המדיה (הדו-מימדי והתלת-מימדי) מתייחסים אליו כיום.

איך נציג את התערוכה? אנו מצפים להציג יותר ממאה אמנים, יצירות מכל תחומי האמנות (רישום וציור, פיסול, וידיאו, קרמיקה, צילום וכו'), וכל היצירות ייתלו יחד וייצרו מקשה אחת.

בסוף נובמבר 2013 אגודת אמני בת ים תציג תערוכת מיניאטורות, בתוך קונטיינר המוצב בטיילת בת ים. אמנים מכל התחומים אשר מעוניינים להציג, מוזמנים לשלוח הצעות.

1. יש לשלוח את ההצעות למייל byartg@netvision.net.il ולא יותר מ-6 יצירות.

2. יש לצרף פרטים אישיים הכוללים: שם ושם משפחה, כתובת מייל, שם היצירה וטכניקה.

3. אמנים אשר יקבלו תשובה חיובית, יביאו את היצירות ביום ראשון ה-17/11/13 בשעה 17:00 עד 19:00 לגלריה החדשה של המכון לאמנות רח' הגבול (שמחה הולצברג) 18 בת ים.

4. יש להביא את היצירות מודפסת על נייר בלבד (נייר צילום או נייר נייר).

5. ההדפסה תהיה בגודל של 10/10 ס"מ בלבד.

6. אין למסגר את היצירות!

7. אין אחריות/ביטוח ליצירות!

8. אמנים אשר לא שילמו דמי חבר לשנת 2013 יחויבו בתשלום של 120 ש"ח.נושא? חופשי, הציפייה היא שכל אמן יציג את הביטוי והסגנון האישי שלו.

האם יהיה קטלוג? אנו חושבים להוציא קטלוג או מן ברושור, תלוי בכמות האמנים אשר יתקבלו ויציגו.

בהצלחה !
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||