קול קורא לאמנים ואוצרים, להשתתף בגיליון התשיעי של מגזין האמנות המקוון 44 DEGREES- הנושא NO WAR


לאור המצב בו אנו נמצאים, מוקפים במדינות ערב בוערות, נלחמות לא מרחמות על אזרחים חפים מפשע. אנחנו יוצאים בהצהרה - לא למלחמה! ישראל תגן על עצמה תמיד ועליה לגלות חוזקה בתקופות שונות ויחד עם זאת להמשיך לחיות חיים נורמטיבים. בנוסף, ישראל מציינת 40 שנה למלחמת יום הכיפורים, יתקבלו גם חומרים מתאימים לנושא -מלחמותטרורטראומהגבורהפחד וכדומה.


המגזין בתחום האמנות העכשווית, לקידום אמנים ישראלים בלבד, בשפה האנגלית לחשיפה בינלאומית. ההשתתפות היא ללא תשלום. (לא כל מי שישלח חומרים מתקבל, לא תשלח הודעה בנפרד)


לינק לאתר המגזין http://www.44degrees.net


נא לקרוא את כל הטקסט בתשומת לב, על מנת לשלוח חומרים במדוייק לפי הבקשות.


1- הפנייה היא לאמני מדיה דיגיטלית (צילוםציוראיור), ציירים קלסיים, פסלים, אוצרים. (אמנים פלסטים צריכים לדאוג לצילומים איכותיים של היצירות ללא מסגרת) אוצרים המעוניינים לפרסם לינק לאתר שלהם מוזמנים לכתוב טקסט קצר באנגלית הקשור לנושא של המגזין NO WAR 2 - מוזמנים לשלוח:


1- עד 5 יצירות (גוף עבודות, מתוכם יבחרו המתאימות) המשקפות לדעתכם את הנושא. יפורסמו רק יצירות מתאימות בפורמט JPG ב- 72 DPI בגודל של 1,000 פיקסלים ברוחב או בגובה.


2- בקובץ וורד עם שם האמן באנגלית, הצהרת אמן קצרה הקשורה לנושא בשפה האנגלית,טכניקה וגודל כתובת המייל ליצירת קשר ולינק לאתר האמן. המגזין הוא בהפקתה (בניית האתר וניהולו, עריכה, אוצרות, עיצוב, הפקה, קידום) של האמנית תמר מייק לאופר כתובת המייל לשליחת יצירות, (נא לכתוב בכותרת המייל "מגזין אמנות נושא -"NO WAR  44degreesmagazine@gmail.com  


חשוב מאד: נא לשלוח את הטקסטים בקובץ וורד בלבד ולא בגוף המייל. מועד לסיום שליחת היצירות - 21 לספטמבר 2013 ( לא יתקבלו הגשות לאחר תאריך זה) שליחת החומרים הם באחריותם הבלעדית של האמנים לפרסום במגזין, לא יהיו תיקונים לאחר מכן. מוזמנים ללחוץ "לייק" בעמוד הפייסבוק של המגזין להתעדכן בכל החדשות! https://www.facebook.com/44DegreesMagazine  

כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||