קול קורא לאמנים ואוצרים, להשתתף בגיליון השמיני של ירחון האמנות המקוון 44DEGREES


נושא חדש - פורטרט Portrait

מתוך ויקיפדיה: דיוקן או פורטרט הוא ציור, צילום או כל ייצוג אמנותי אחר של אדם. דיוקנאות מציגים לרוב את פלג הגוף העליון ובדרך כלל אינם מקושטים מאוד. מטרתם היא להציג את החזות הכללית של האדם, ולעתים להוסיף לו תובנה אמנותית לגבי אישיותו. המגזין בתחום האמנות העכשווית, לקידום אמנים ישראלים בלבד.


לאתר המגזין http://www.44degrees.net  

המגזין בשפה האנגלית לחשיפה בינלאומית ההשתתפות היא ללא תשלום. (לא כל מי שישלח חומרים מתקבל, לא תשלח הודעה בנפרד) נא לקרוא את כל הטקסט בתשומת לב, על מנת לשלוח חומרים במדוייק לפי הבקשות.

1- הפנייה היא לאמני מדיה דיגיטלית (צילוםציוראיור), ציירים קלסיים, פסלים. ואוצרים. (אמנים פלסטים צריכים לדאוג לצילומים איכותיים של היצירות ללא מסגרת) אוצרים המעוניינים לפרסם לינק לאתר שלהם מוזמנים לכתוב טקסט קצר באנגלית הקשור לנושא של המגזין פורטרט.

2- הנושא: פורטרטדיוקן , ניתן לשלוח פורטרטים אישיים עצמיחברתי וכדומה.

3- מוזמנים לשלוח : 1 עד 5 יצירות (גוף עבודות, מתוכם יבחרו המתאימות) המשקפות לדעתכם את הנושא. יפורסמו רק יצירות מתאימות בפורמט JPG ב 72 DPI בגודל של 1,000 פיקסלים ברוחב או בגובה. 2- בקובץ וורד עם שם האמן באנגלית, הצהרת אמן קצרה הקשורה לנושא בשפה האנגלית, טכניקה וגודל כתובת המייל ליצירת קשר ולינק לאתר האמן.המגזין הוא בהפקתה (בניית האתר וניהולו, עריכה, אוצרות, עיצוב, הפקה, קידום) של האמנית תמר מייק לאופר כתובת המייל לשליחת יצירות: נא לכתוב בכותרת המייל - מגזין אמנות נושא-פורטרט 44degreesmagazine@gmail.com

חשוב מאוד: נא לשלוח את הטקסטים בקובץ וורד בלבד ולא בגוף המייל.

מועד לסיום שליחת יצירות 10 לאוגוסט 2013 (לא יתקבלו הגשות לאחר תאריך זה) שליחת החומרים הם באחריותם הבלעדית של האמנים לפרסום במגזין, לא יהיו תיקונים לאחר מכן. מוזמנים ללחוץ "לייק" בעמוד הפייסבוק של המגזין להתעדכן בכל החדשות! https://www.facebook.com/44DegreesMagazine

כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית