קול קורא להצעת תערוכות לגלריה Y5.B (03/07/2022)


קול קורא להצעת תערוכות לגלריה Y5.B – 24-2023  Y5.B - גלריה המהווה במה לסוגיות בשדה העיצוב-אמנות-קראפט - מזמינה יוצרים.ות ואוצרים.ות להגיש הצעות לתערוכות יחיד, לתערוכות קבוצתיות ולפעולות במרחב הגלריה בעונת התערוכות 24-2023 גלריה Y5.B הוקמה בשנת 2017 על מנת להוות במה ובית ליוצרים.ות בתחומי האומנויות והעיצוב. הגלריה מנוהלת  על ידי "עמותת אמנים יוצרים בישראל" – עמותה המאגדת תחת גג אחד מאות אמנים.יות מתחומי יצירה וחומר שונים  ופועלת לקידום והרחבת הדיאלוג בין תחומי האומניות והאמנויות ובין יוצרים.ות בשדות העיצוב-אמנות-קראפט לקהל  הרחב. בגלריה מתקיימות תערוכות יחיד, תערוכות קבוצתיות, תערוכות שנתיות של אמני העמותה, מפגשי אמן,  הרצאות ואירועי תוכן, במטרה להעשיר את החשיפה ליצירה בתחומי החומר והקראפט.  גלריה Y5.B מהווה מרחב תצוגה ודיון עבור יוצרים הבוחנים בעבודתם סוגיות אודות מהותו של חומר ומקומה של  פעולת הקראפט המסורתית והעכשווית בשדות היצירה השונים בישראל. מטרתה של הגלריה להציע נקודת מבט  רחבה ורבת רבדים אל ועל יצירה בתחומי האומנויות והעיצוב בישראל, כמו גם להאיר אור על היסטוריות והווה מקומי. יוצרים.ות ו/או אוצרים.ות שעבודתם רלוונטית לעיסוק בסוגיות של תרבות חומרית וקראפט מסורתי ועכשווי בשדות  היצירה השונים, כמו גם כאלה המאירים אור על היסטוריות מקומיות ומציעים דיון על יוצרים.ות ותפיסות ביצירה  בישראל, מוזמנים.ות לשלוח הצעות לתערוכה לכתובת המייל com.gmail@by5caai: כמו כן ניתן להגיש הצעות  לשימוש בגלריה כמעבדה/מרחב של פעולה מתמשכת וקיום אינטראקציה בין יוצר.ים.ות, יצירה וקהל . אנא שלחו הצעות על פי הפרמטרים המצורפים. הצעה שלא תכיל את כל הפרטים המבוקשים לא תועלה לדיון. 

בכותרת המייל יש לרשום הצעה לתערוכה ו/או הצעה לפעולה ואת שם היוצר.ת /אוצר.ת, לדוגמא: הצעה לתערוכה- ישראל ישראליההצעה תוגש כקובץ אחד בפורמט WORD או PDF ,כאשר על כל הצעה לכלול: 

פרטי התקשרות מלאים של האמנ.ית ו/או האוצר.ת: שם, מספר טלפון, כתובת מייל, לינק לאתר,  לינק לעמוד פייסבוק/אינסטגרם*שם תערוכה - גם אם הוא שם זמניקונספט מנוסח היטב של התערוכה ו/או טקסט אוצר.ת 

*תצלומים וסקיצות של לפחות %75%-50 מהעבודות העתידות להיות מוצגות בתערוכה (בהצעה  לתערוכת יחיד על לפחות חמישים אחוז מהעבודות המוצגות להיות עבודות חדשות או כאלה שעדיין  לא הוצגו)

קורות חיים של האמן/האמנים.יות המשתתפים.ות בתערוכה ו/או קורות חיים של האוצר.ת ? תכנית/מחשבות על אופן העמדת התערוכה במרחב הגלריה (במידה ויש) * לצד בחינת ההצעות כפי שהן, יתכנו גם הזדמנויות לשילוב בין גופי עבודות ויוצרים שהעבודות שהם מציעים פותחות דיאלוג מעניין למול גופי עבודות נוספים.  

*לשאלות ניתן לפנות במייל com.gmail@by5caai אל מנהלת הגלריה: עדי שבתאי–פפו ו/או אל האוצרת  הראשית של הגלריה: מירב רהט. (אנא רשמו בכותרת המייל: שאלות לקראת הגשת הצעה לתערוכה ואת שמכם  המלא) שעות פעילות הגלריה: 10:00-14:00 שבת שישי | 11:00-18:00 חמישי יום | 10:00-16:00 ד- א ימים 

כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||