קול קורא לתערוכת: התחלות, התחדשות, חדשנות (13/06/2021)


קול קורא בנושא התחלות, התחדשות, חדשנות.

קול קורא זה פונה אל אמנים לשלוח תצלומי עבודות ציור או צילום לצורך הצגתם בתערוכה שתתקיים בספרייה באוניברסיטת תל אביב לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית באוקטובר 2021. התערוכה תמשך כחודשיים.

הנושא שנבחר הוא התחלות, התחדשות, חדשנות.

התחלות מעוררות לעיתים תקוות אך עשויות להוות גם מוקד למתח. הן מתייחסות אל העתיד לבוא, אך מספרות גם על מה שכבר הסתיים. התחלה היא ערך מלא בניגודים וביופי.

ציירים וצלמים מוזמנים לשלוח תצלומי עבודות ביכורים שלהם, או עבודות העוסקות בהתחדשות, בהתחלה חדשה או בחדשנות . כך למשל נושאים כמו אביב (עונת ההתחדשות) יכולים להתאים וכן עבודות העוסקות בחיים חדשים, ילדות, הריון וצמיחה. גם עבודות חדשניות, מקוריות ולא שגרתיות עשויות להשתלב בתערוכה.

מטרת התערוכה היא להעלות על נס את חשיבות ההתחדשות – בכל תחום של חיינו כיסוד להנעה, למוטיבציה ולהתקדמות באשר היא.

האמונה כי יש סדר ויש התחלה לכל דבר, התהוות ולבסוף קמילה וחוזר חלילה (ממש כמו סדר הימים בשנה) מעצבת את תפיסת העולם שלנו. אם נזכור כי כל דבר, הוא דבר שהתחיל בנקודה מסוימת, יווצר בנו רגש קבוע של התחדשות ושל משמעות.

בתערוכה קבוצתית שתתקיים בחלל היפה של הספרייה לחינוך ולמדעי החברה יציגו אמנים את האינטרפרטציות שלהם על הנושא, הן כמושא לביקורת והן כמושא לאמפטיה ולהכלה.

ציירים וצלמים מוזמנים לפנות באמצעות המייל אל ד"ר אביבית אגם דאלי עם לפחות 5 תצלומי עבודות (כל אמן יציג לפחות 3 עבודות), ופרטים על גודל היצירות. ניתן לקבל פרטים נוספים  כאן   avivitagam@gmail.com  .

הדד ליין למשלוח עבודות הוא 31.7.21. יש לציין בשורת הנושא "עבור תערוכה באוניברסיטה".

כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||