קול קורא: תערוכה קבוצתית לאמנים צעירים (31/03/2021)


זוהי הזדמנות להגיש את עבודתך לשיקול עבור תערוכת אמנות חזותית *עכשווית* קבוצתית בקיץ 2021!

פלטפורמה נכונה לגילוי קריירה מוקדמת ואמנים עכשוויים מתעוררים ברחבי העולם.

(פתיחה 22.07.21)

איך זה עובד*** אנא קרא/י בעיון! 

התערוכה כוללת אחת עד שלוש יצירות (לאמן) של כשמונה עד חמישה עשר אמנים, ומוצגת בחלל אלטרנטיבי. זה מקודם גם באמצעות מדיה חברתית, רשימת דוא"ל ואנשי קשר נוספים ברשת / עיתונות.

 אין נושא קבוע מראש; הרעיון של המופע נקבע על ידי העבודה שהוגשה וכיצד קבוצת אמנים ועבודותיהם בונות תערוכה מגובשת, ומזמינה דיון והשתתפות מעמיקה יותר מצד הצופים והאספנים הפוטנציאליים. בדרך זו, כל שיחה פתוחה מייצרת מופע ייחודי המבוסס על עבודתם החזקה ביותר של אמנים. בשביל מי זה? הקול הקורא מיועד במיוחד לאמנים המוקדמים בקריירה שלהם המחפשים הזדמנויות להציג את עבודותיהם לקהל רחב יותר. העבודה נחשבת לוויטרינת אוצר המוצגת לרשת המורכבת מגלריות, אספנים, אוצרים ואוהבי אמנות ברחבי העולם. למרות שזה עשוי להיות שימושי ביותר עבור אמנים מוקדמים בקריירה, כולם מוזמנים! אנחנו שואפים להדגיש מגוון רחב של פרקטיקות, כך שכל סוגי המדיה יתקבלו בברכה ! אמנים בכל גיל ומכל מקום גיאוגרפי מוזמנים להגיש מועמדות.  

אודות

טל לוי היא אוצרת ואמנית צעירה המתעסקת בקידום אמנים צעירים, במטרה להקל על קשרים והזדמנויות בצורת תערוכות סולו וקבוצתיות פיזיות, כתיבה ופרסומים, וטיפוח קהילה באמצעות יוזמות שיתופיות.  יישום - עד ה15.04.21

הגשתך לא תישקל לבוא לאחר השלמת שני השלבים.

נא לשלוח למייל: taloi_taloi@yahoo.com פסקה קצרה (ביו/תצהיר) עליך

1-3 עבודות מכל סוגי המדיה  שלח כל שאלה או חשש שיש לך באמצעות דוא"ל לכתובת taloi_taloi@yahoo.com. 

כל ההתכתבויות יהיו באמצעות דוא"ל בלבד. 

תשובות ישלחו בסוף חודש אפריל. 


 


 

כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||