קול קורא לתערוכה 'נוף מקומי' (21/02/2021)


העיר חיפה מכילה בתוכה אוכלוסיות שונות ומגוונות החיות זו לצד זו, מוסלמים ויהודים, נוצרים ובאהיים, דתיים לצד חילונים, ובימים בריאים יותר תיירים המגיעים דרך הים. מלבד המגוון האנושי הרחב מתאפיינת העיר במגוון תוואי נוף המשתלבים אלו באלו ויוצרים מרקם ייחודי ועשיר, הכרמל הנושק לים, הר הנושק לרצועת חוף, ודאיות, גאיות, נחלים ומערות קדומות נחבאים בין שכונות העיר, טבע לצד נוף עירוני אורבני.

התערוכה נוף מקומי תעסוק במגוון האורבני של העיר חיפה על שלל גווניו וצורותיו, ותבקש להראות את פניה של העיר דרך עיניהם הבוחנות של אמנים חיפאים מקומיים על מנת לבטא את המגוון העירוני דרך עיניהם של מגוון אמנים.

התערוכה תאגד תחתיה שלל אמנים חיפאיים שיציגו את הפרספקטיבה, זוית מבטם הייחודית ופרשנותם האישית להגדרה 'נוף מקומי' ותהווה פלטפורמה לחשיפה, תצוגה ומכירה של אמנות מקומית שתונגש לציבור הרחב.התערוכה עתידה להתקיים במהלך חודשים מרץ-אפריל בחיפה.

אנו מזמינות אמניות.ים ויוצרות.ים מתחומים שונים המתגוררים בחיפה וסביבותיה לשלוח עד 5 דימויים של עבודות דו מימד מוצעות.את העבודות המוצעות יש לאגד תחת קובץ PDF אחד שכותרתו שם האמן המציע.בקובץ יש לציין:

שם האמן


פרטים ליצירת קשר (טלפון, מייל וכתובת)

טקסט ביוגרפי קצר (עד 200 מילה) 

תצלומים של עד 5 יצירות.

בעבור כל יצירה יש לציין: שם היצירה, טכניקה, מידות, שנת יצירה ומחיר.

בנוסף בגוף המייל יש לצרף קובץ אודיו של עד 2 דקות המתאר את העבודות והתהליך.


 

את ההצעות יש לשלוח למייל:  nofmeakomy@gmail.com עד לתאריך ה- 12.03.21. 

לכל שאלה,  הברה או הערה ניתן לפנות גם כן למייל הנ"ל nofmeakomy@gmail.com
 
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||