אינטרפרטציה - מהי אמנות? (24/01/2021)


קול קורא זה פונה אל אמנים לשלוח תצלומי עבודות ציור או צילום לצורך הצגתם בתערוכה וירטואלית בנושא "אינטרפרטציה: מהי אמנות?". האינטרפרטציה מבקשת לבאר, להסביר. ככזו היא משמשת כגורם מתווך. מדיום באמצעותו מבין צד א' את צד ב'.

פעילות האינטרפרטציה היא תמיד מכוונת למטרה שנועדה להבהיר דבר מה: בין אם המדובר בציור, בגרפיטי, בשיר, בפסל, בצילום, בקריקטורה... מה שלא ברור נוגע לשאלה כיצד נוכל להבחין בין אינטרפרטציה "נכונה" לאינטרפרטציה "מוטעית" שפעולת השיבוש שבה שובשה. אמנים פלסטיים (הפעם רק ציירים או צלמים) מוזמנים לשלוח למייל המצוין מטה לפחות 5 תצלומי עבודות.

בתערוכה קבוצתית שתתקיים במרחב הוירטואלי (באתר ייעודי "ארטסטפס" אליו מגיעים צופים בתערוכות אמנות) יציגו האמנים אינטרפרטציות על האינטרפרטציה שלהם על מהי אמנות. כל עבודה המתייחסת לנושא זה עשויה להיות רלוונטית. התערוכה תלווה גם בפתיחה חגיגית מרובת משתתפים שתשודר באמצעות זום.

ציירים וצלמים מוזמנים לפנות באמצעות המייל אל ד"ר אביבית אגם דאלי עם הצעות לעבודות שיוצגו (כל אמן יציג 3 תצלומי עבודות. כאמור, יש לשלוח לפחות 5 תצלומי עבודות), ופרטים על גודל היצירות. ניתן לקבל פרטים נוספים  כאן:

   avivitagam@gmail.com 

כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||