קול קורא לאמניות.ם להשתתף בתכנית המעבדה לאמנות! (06/01/2021)


קול קורא לאמניות.ם להשתתף בתכנית המעבדה לאמנות !

05.01.21 - 30.01.21

המעבדה בהרצל 119, תל אביב, מזמינה אמניות.ים להציע מועמדות למחזור השני שיחל ביוני 2021.  למטרה זו, הוחלט השנה לפתוח את מנעד האמניות.ים לכל שדות האמנות בישראל.

אודות המעבדה

חלל לאמנות ניסיונית שיחגוג שלוש שנות פעילות ביוני 2021. הוא ממוקם בהרצל 119 תל אביב, ומנוהל ע"י האוצר שרון תובל, כאשר תפיסת עבודתו היא מחקר אישי ומתמשך מול כל אמן לצד התערבויות אמנותיות קבוצתיות יזומות כתגובה לאירועים כאלה ואחרים.

המעבדה תפסה לעצמה מעמד מכובד בשדה האמנות הקטן שלנו. עשייה לשם עשייה, אמנים מרתקים הציגו בה את מחשבותיהם ומימוש הפנטזיות שלהם, מבקרים בה אנשי המקצוע והאוצרים החשובים בישראל, והעיקר שהיא יוצרת ציפיות אצל קהל עוקבים גדול. כפי שהמעבדה עצמה עוסקת בתהליכים, היא גם מושא לתהליך של עצמה.למי מיועד הקול קורא:

קול קורא זה פונה לאמניות.ים פעילות.ים בשדה האמנות בישראל, ללא הבדלי גיל, דת, גזע או מין או מיקום פיזי בישראל, שברצונם לעבוד ישירות מול אוצר, במחקר מעמיק אך גם מאתגר ושונה, שתוצאותיו הרצויות יקדשו את הניסוי שבאמנות, את הרצון לבחון גבולות מחשבתיים, מחקריים, מוסדיים ומדיומאליים. המהלך יוצג במעבדה או במרחב הציבורי. 

תנאי סף :

 - הצגתם בשלוש תערוכות קבוצתיות או תערוכת יחיד אחת לפחות.

 - או שלוש יצירות משמעותיות בחמש שנים האחרונות בתחום משחק, מחול וסאונד.

תחילת העבודה היא החל מיוני 2021 ועד יוני 2022, כאשר סבב התערוכות מתחיל בפתיחת עונת התערוכות 2021 (אוקטובר). ההשתתפות במעבדה כרוכה בתשלום סמלי חודשי המכסה את עלויות המקום: עלות משתנה של כ- 340 שקלים לחודש לאורך כל שנת הפעילות.                                                                             להגשת מועמדות:על מנת להגיש מועמדות הינכן.ם מתבקשות.ים לשלוח לנו את החומרים הבאים בפורמט PDF שגודלו לא יעלה על 8MB:

1.קורות חיים ופרטי קשר.

2.הצהרת אמן עד 150 מילה.

3.תיק עבודות מרכזי המורכב מעבודות ותערוכות עדכניות - עד 10 תצלומים.

4.לינק לאתר אינטרנט מעודכן או פייסבוק / אינסטגרם בהם מוצגות היצירות (במידה ויש).

5. מחשבות ראשונות לפרויקט מחקר אפשרי– עד עמוד A4.אישור קבלת המועמדות ישלח עד חמישה ימים לאחר תאריך שליחת החומרים.

יש לשלוח את ההצעות למייל : thelabcall@gmail.com בציון "שם ושם משפחה" בכותרת של נושא המייל, בעברית ואנגלית. ההצעות יתקבלו עד יום שבת ה- 30.01.2021 בשעה 20:00.

לאחר תאריך זה יבחר סבב ראשון של אמנים עם חלקם יקיים שרון תובל שיחה קצרה. בהמשך יתקיים סבב שני בו יבחרו האמנים. פרסום האמנים הנבחרים יופיע ברשתות החברתיות ובמייל אישי לכל אמן. חבר השופטים לבחירת האמנים:

דרורית גור אריה – אוצרת אמנות עכשווית, מנהלת ואוצרת מוזיאון פתח תקווה בעבר, ראשת תוכנית האוצרות בסמינר הקיבוצים.

סאלי הפטל נוה – אוצרת אמנות עכשווית ומרצה.

שחר מרקוס – אמן.

ד"ר רועי ברנד - פילוסוף ואוצר של אמנות עכשווית. מרצה בכיר בתכניות לתואר שני באמנויות ובמדיניות ותאוריה בבצלאל, ובתכנית הבינתחומית באמנויות באוניברסיטת תל אביב.

שרון תובל – אוצר אמנות עכשווית. אנו זמינים לבירורים ושאלות – בכתובת המייל הנ"ל. שתהיה לכולנו שנה יצירתית ופורה.


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||