הירשמו עכשיו וקבלו למייל 10% הנחה על כל העבודות המקוריות !


אקלקטיות, ציטוטים ולקטנות באמנות פלסטית עכשווית (13/05/2018)


אקלקטיות היא אוסף של דימויים או סגנונות שונים שנתקבצו יחד ויוצרים אמירה חדשה. נוכח קיומם והופעתם של ציטוטים חזותיים בשדה האמנות הפלסטית, שמקורם בהקשרים אחרים או כאלה שמקורם נשכח זה לא כבר, התערוכה בבית האמנים בראשון לציון מבקשת להעלות על נס ציטוטים מציטוטים שונים ולנסות לעמוד על מקורותיהם, על הסיבות להופעתם ואת דרכם של אותם ציטוטים להעביר ולהעשיר את המטען התקשורתי אותם בקשו האמן/ית להעביר לנמעניהם באשר הם. התערוכה הקבוצתית שתתקיים בנובמבר משך כארבעה שבועות בבית האמנים בראשון תבקש לבדוק מהי משמעותו של הציטוט בעידן של תקשורת מהירה המאפשרת חשיפה לתכנים חזותיים רבים ושונים וממקומות שנים וכיצד הציטוט תורם ליצירת תקשורת ללא מילים ומתפקד כאמצעי תקשורת בפני עצמו.

קול קורא זה פונה אל אמנים שעוסקים/יעסקו ביצירתם בציטוטים או בהתייחסות אל תמות, אל רעיונות, אל דפוסים ואל ייצוגים שמקורם בהקשרים אחרים וש"נשתלו" מחדש ביצירות, תוך התייחסות אל הקשרים ואל מקורות קודמים.

מטרת התערוכה היא להציג את עמדתם של אמנים פלסטיים לציטוט לכשעצמו ומדוע וכיצד זה משרת אותם באמנותם. אמנים פלסטיים מוזמנים לפנות באמצעות המייל אל ד"ר אביבית אגם דאלי עם הצעות לדימויים (בין 5-7 תצלומי עבודות יספיקו), ופרטים על גודל היצירות. מועד אחרון למשלוח הצעות הוא 1.9.18 ניתן לקבל פרטים נוספים כאן: avivitagam@gmail.com

 

 
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית