קול קורא לאמנים ואוצרים, להשתתף בגיליון השלישי של מגזין האמנות המקוון DEGREES 42


קול קורא לאמנים ואוצרים, להשתתף בגיליון השלישי של מגזין האמנות המקוון 42 DEGREES נושא חדש - Peopleאנשים. (הפנייה היא לגברים ונשים, ניתן לשאול שאלות במייל המצורף).


המגזין בתחום האמנות העכשווית, לקידום אמנים ישראלים בלבד. לינק לאתר המגזין: http://art-magazine.wix.com/42degrees


המגזין בשפה האנגלית, ויופץ ברחבי האינטרנט לחשיפה מקסימלית. ההשתתפות היא ללא תשלום. (לא כל מי שישלח חומרים מתקבל, לא תשלח הודעה בנפרד)


נא לקרוא את כל הטקסט בתשומת לב, על מנת לשלוח חומרים במדוייק לפי הבקשות. 1- הפנייה היא לאמני מדיה דיגיטלית (צילום, ציור, איור), ציירים, פסלים. ואוצרים. (אמנים פלסטים צריכים לדאוג לצילומים איכותיים של היצירות.) אוצרים המעוניינים לפרסם לינק לאתר שלהם מוזמנים לכתוב טקסט קצר באנגלית הקשור לנושא של המגזין - People כל אמן מוזמן לשלוח יצירות, עם התייחסות לנושא המגזין החדש ? אנשים. People¬¬ 2- הנושא: אנשים, מזויות שונות, גבריםנשים, קהל, בודדים, זקנים, אנשים רצים, יושבים משוחחים ועוד. 3- מוזמנים לשלוח : 1- עד שלוש יצירות (גוף עבודות ) המשקפות לדעתכם את הנושא. יפורסמו רק יצירות מתאימות בפורמט JPG ב 72 DPI בגודל לפחות של עד 1000 פיקסלים ברוחב או בגובה. 2- בקובץ וורד עם שם האמן באנגלית, הצהרת אמן קצרה בשפה האנגלית, כתובת המייל ליצירת קשר ולינק לאתר האמן. המגזין הוא בהפקתה (בניית האתר, עריכה, אוצרות, עיצוב, קידום) של האמנית תמר מייק לאופר כתובת המייל לשליחת יצירות: נא לכתוב בכותרת המייל ? מגזין אמנות נושא People 42degreemagazine@gmail.com


חשוב מאוד: נא לשלוח הצהרת אמן באנגלית, כתובת מייל ואתר אם יש, בקובץ וורד בלבד ולא בגוף המייל. מועד לסיום שליחת יצירות : 26 פברואר 2013 שליחת החומרים הם באחריותם הבלעדית של האמנים לפרסום במגזין, לא יהיו תיקונים לאחר מכן.

כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||