מכרז לתפקיד אוצר/ת המוזיאון הימי הלאומי (07/04/2016)


תיאור התפקיד:גיבוש התוכנית והתפישה המוזיאלית והאסטרטגית של המוזיאון. 

המשך ביסוסו של המוזיאון הימי הלאומי כמוזיאון מוביל וחדשני בתחומו.גיבוש והוצאתה לפועל של תוכנית התערוכות המתחלפות בסיוע מחלקות הרישום והחינוך של המוזיאון, תוך בקרה  שוטפת לגבי האטרקטיביות ומידת התאמתם לקהלי היעד השונים של התערוכות.יישום בשלבים של פרוגרמה לחידוש תצוגות הקבע של המוזיאון הימי הלאומי.דרישות סף:
  1. השכלה אקדמית מוכרת בלפחות אחד מהתחומים: ארכיאולוגיה, ציביליזציות ימיות או בתחומי עיסוקיו של המוזיאון. יתרון ללימודים נוספים: תואר שני בתחומים הרלוונטיים ולימודי מוזיאולוגיה.
  1. לפחות חמש שנות ניסיון כאוצר בתחומי עיסוקיו של המוזיאון.

  2. כושר ארגון וניהול צוות, ניהול הפקת תערוכות, תכנון פרויקטים, הפקת אירועים גדולים יחד עם מחלקת אירועים, ויכולת ביטוי גבוהה בעברית ובאנגלית.

  3. התמצאות, וידע בנושאי ארכיאולוגיה, חפירות ימיות, תרבויות הים התיכון, אמנות עתיקה וקשר עם מוזיאונים ואספנים. מידע נוסף:המוזיאון רשאי לערוך מיון ראשוני של המועמדים/ות ואינו מתחייב לזמן את כולם לוועדת המכרזים, לשלוח לבדיקות התאמה את המועמדים/ות שתבחר.וועדת המכרזים שומרת על זכותה לפנות למועמדים פוטנציאליים ולהציע להם להגיש מועמדותם.בעלי כישורים מתאימים, נשים וגברים, העונים על כל דרישות המשרה, מוזמנים להגיש מועמדות בצירוף רשימת ממליצים והעתקי תעודות המעידות על ההשכלה ועל ניסיון קודם.על טופס הבקשה להגיע עד ליום שלישי ה- 10 במאי 2016 בשעה 12:00לדוא"ל:   director@hms.org.ilתינתן עדיפות לתושב חיפה, או למי שיוכיח מעבר מגורים לחיפה.


כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||