משלחת אמנים לארצות הברית
אנו מזמינים אותך להצטרף לקבוצת אומנים אשר מוזמנים על ידי הקהילות היהודיות ברחבי ארצות הברית להציג ולמכור במסגרת חגיגות יום העצמאות מוצרי אומנות שונים.

הירידים מאורגנים על ידי שליחי הסוכנות והפדרציה היהודית.

הירידים מתקיימים בקהילה היהודית ובשיתוף פעולה איתם, 4 ירידים.

לאירועים אלו מגיעים חברי הקהילה היהודית אשר מקבלים הזמנה אישית משליחי הסוכנות, בנוסף מתקיימים במקום מופעים מוסיקליים, מופעי תרבות וכדומה לכל המשפחה.

בשנים שעברו השתתפנו במספר מדינות ברחבי ארצות הברית: טולסה אוקלהומה, שיקגו, קליבלנד אוהיו, פיטסבורג פנסילבניה, קולומבוס אוהיו, לונג איילנד, שרלוט צפון קרוליינה, אקרון אוהיו, מיאמי ביץ, אורלנדו, סינסנטי, שמפיין אלינוי, מונסטר צפון אינדיאנה, וושינגטון, מרילנד, דטרויט ועוד.

בימים אלו אנו מכינים קטלוג אינטרנטי עם תמונות והסבר קצר על כל אומן ועבודתו, קטלוג זה נשלח באינטרנט לכל השליחים במסלול הירידים לאישורם ובהמשך הם יפיצו את הקטלוג לקהילה ובנוסף יפרסמו באמצעי התקשורת במדינה שלהם את פרטי היריד, הקטלוג הסופי יישלח בסוף פברואר.

נבקש מכל אומן לשלוח אלינו תמונות, קישור לאתר, מייל ומלל קצר באנגלית למשלוח עד לתאריך 30 בינואר.

תאריכי הנסיעה: 19 באפריל. תאריך סופי ישלח בהמשך לאחר סיכומי התאריכים עם השליחים, הנסיעה למשך כ-10 ימים יש אפשרות להישאר בארצות הברית ולחזור בתאריך אחר בתיאום עם משרד הנסיעות שלנו, במידה ויש שינוי במחיר תצטרכו לשלם את ההפרש, הטיסה בחברה ישראלית או זרה.

עלות הנסיעה 3,800 דולר לנוסע. המחיר כולל טיסות, בתי מלון ברמה (2 בחדר - מיטות נפרדות), הסעות והעברות מיריד ליריד, העברות של הציוד בתוך ארצות הברית, ליווי והדרכה לאורך כל המסלול, פרסום בקטלוג האינטרנטי, ירידים כולל ציוד (שולחנות כסאות), סדנא קצרה במשרדנו על אפשרויות השיווק בירידים אלו, הנחיות מקצועיות וייעוץ בנושא המשלוח האווירי.

תשלום עבור הנסיעה באמצעות כרטיס אשראי, המחאות, מזומן, יש אפשרות לתשלומים בכרטיס אשראי.

על מנת לשריין מקומות בטיסה עליכם לשלם את כל הסכום עד לתאריך הטיסה.

משלוח הציוד – רצוי וכדאי לשלוח את המוצרים בשילוח אווירי ליעד הראשון עשרה ימים לפני היריד הראשון, המוצרים ימתינו לנו במרכז היהודי עד ליריד או במשלוח ימי לפחות חודש מראש (מחיר המשלוחים אינו כלול בתשלום).

הנהלת האירוע (שרית דיין הפקות ושליחי הקהילה היהודית) אינם אחראים לכמות, אופי וטיב המכירות.

אין המארגנים מתחייבים לאשר כל מציג שיגיש את מועמדותו, רשימת המועמדים והמוצרים למכירה יאושרו על ידי שליחי הסוכנות ושרית דיין הפקות.

משלחת אמנים יוצאת ב-19 באפריל 2013 לקליפורניה. במשלחת ישתתפו 15 אומנים מתחומים שונים, האירועים מאורגנים על ידי הפדרציה היהודית. לפרטים נוספים: שרית דיין הפקות מייל: sarit@iao.co.il

טלפון: 02-6716026 או 052-5411541

כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||