קול קורא לאמנים ואוצרים להשתתף במגזין האינטרנטי DEGREES 42


קול קורא לאמנים ואוצרים להשתתף במגזין האינטרנטי DEGREES 42. נושא חדש - מעגלים. בתחום האמנות העכשווית, לקידום אמנים ישראלים בלבד. לינק לאתר המגזין: http://art-magazine.wix.com/42degrees המגזין בשפה האנגלית, ויופץ ברחבי האינטרנט לחשיפה מקסימלית. ההשתתפות היא ללא תשלום. (לא כל מי שישלח חומרים מתקבל אוטומטית) נא לקרוא את כל ההודעה בתשומת לב, על מנת לשלוח חומרים במדוייק לפי הבקשות.  1. הפנייה היא לאמני מדיה דיגיטלית (צילום, ציור, איור), ציירים, פסלים. ואוצרים. (אמנים פלסטים צריכים לדאוג לצילומים איכותיים של היצירות.) אוצרים המעוניינים לפרסם לינק לאתר שלהם מוזמנים לכתוב טקסט קצר באנגלית הקשור לנושא של המגזין - Circles. כל אמן מוזמן לשלוח יצירות, עם התייחסות לנושא המגזין החדש - מעגלים.

  2. Circles - הנושא: מעגלים (עיגולים/כדורים) הוא נושא רחב מאוד. כל אחד יכול לבחור באיזה מעגל/עיגול הוא רוצה לעסוק בעולמות, כדור הארץ, מעגלי חיים, מעגלים חברתיים, סערות, סערות הרגש, אבסטרקט, קונספטאלי, דמיוני וכדומה.

  3. מוזמנים לשלוח: 1- עד שלוש יצירות (גוף עבודות), המשקפות לדעתכם את הנושא. יפורסמו רק יצירות מתאימות בפורמט JPG ב 72 DPI בגודל לפחות של עד 1000 פיקסלים ברוחב או בגובה. 2- בקובץ וורד עם שם האמן באנגלית, הצהרת אמן קצרה בשפה האנגלית, כתובת המייל ליצירת קשר ולינק לאתר האמן.


(הפנייה היא כמובן לגברים ונשים, ניתן לשאול שאלות במייל המצורף).


המגזין הוא בהפקתה (בניית האתר, עריכה, אוצרות, עיצוב, קידום) של האמנית תמר מייק לאופר. כל הזכויות על היצירות נשמרות כמובן לאמנים עצמם.


כתובת המייל לשליחת יצירות: נא לכתוב בכותרת המייל מגזין חדש בנושא 42degreemagazine@gmail.com


חשוב מאוד: נא לשלוח הצהרת אמן באנגלית, כתובת מייל ואתר אם יש, בקובץ וורד בלבד ולא בגוף המייל.


מועד לסיום שליחת יצירות: 30 לינואר 2013. שליחת החומרים הם באחריותם הבלעדית של האמנים לפרסום במגזין, לא יהיו תיקונים לאחר מכן.

כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||