הזמנה לאמנים להשתתף במגזין אונליין חדש, העוסק באמנות עכשווית


קול קורא לאמנים ואוצרים להשתתף במגזין אינטרנטי חדש, בתחום האמנות העכשווית. שם המגזין DEGREES42 . המגזין יעסוק בנושאים שונים. המגזין הוא בשפה האנגלית, ויופץ ברחבי האינטרנט לחשיפה מקסימלית. ההשתתפות היא ללא תשלום. הפנייה היא לאמני מדיה דיגיטלית (צילוםציוראיור), ציירים, פסלים. ואוצרים. (פסלים צריכים לדאוג לצילומים איכותיים של הפסלים.) אוצרים המעוניינים לפרסם לינק לאתר שלהם מוזמנים לכתוב טקסט קצר באנגלית הקשור לנושא של המגזין - Viewpoint כל אמן יוכל לשלוח יצירה, עם התייחסות לנושא המגזין Viewpoint הנושא נקודת מבט הוא נושא רחב מאד. כל הזכויות על היצירות נשמרות כמובן לאמנים עצמם. זהו פרוייקט ללא מטרות רווח ואני עושה זאת בהתנדבות תוך שימוש באפליקציות חינמיות. מוזמנים לשלוח :

1. עד שלוש יצירות (גוף עבודות ) המשקפות לדעתכם את הנושא. יפורסמו רק יצירות מתאימות בפורמט JPG ב 72 DPI בגודל לפחות של עד 1,000 פיקסלים ברוחב או בגובה.

2. קובץ וורד עם שם האמן באנגלית, הצהרת אמן (עד 150 מילים) בשפה האנגלית, כתובת המייל ליצירת קשר ולינק לאתר האמן. (הפנייה היא כמובן לגברים ונשים)


המגזין הוא בהפקתה (עריכה, אוצרות, עיצוב, קידום) של האמנית תמר מייק לאופר כתובת במייל לשליחת יצירות: 42degreemagazine@gmail.com  


תאריך לסיום שליחת יצירות: 30 לדצמבר


המגזין אמור לעלות לאינטרנט בתחילת שנת 2013

כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||