קריאה לאמני ישראל להציג ''עבודות מצחיקות'' בתערוכת החוצות החדשה שתיפתח באלרוב שדרות ממילא ב-2013


לאור הצלחתן של תערוכות החוצות שהתקיימו באלרוב שדרות ממילא, החליטו בהנהלת אלרוב לפנות כבר עתה לאמני ישראל להציג עבודות לקראת התערוכה "מצחיקה" שתיפתח בתחילת שנת 2013.

הנהלת אלרוב שדרות ממילא ואוצרת התערוכות, הגב' ציפי ויטל, יצאו השבוע בקול קורא לאמני ישראל ליצור יצירות מצחיקות לתערוכת החוצות הבאה המתוכננת להיפתח בתחילת שנת 2013.

הומור וצחוק הם חלק בלתי נפרד מחיינו ממש מרגע צאתנו לאוויר העולם. חכמי חז"ל היו אומרים כי "רק האדם לבדו צוחק לבדו. הוא סובל כה עמוק, שהוא היה חייב להמציא את הצחוק".

"להמציא את הצחוק"... זהו בדיוק האתגר שעומד עתה בפני אמני ישראל - לפסל יצירה המבטאת את הצחוק ולמעשה להמציא אותו מחדש, ולהמחיש אותו ביצירה פיסולית מרהיבה אשר תגרה את בלוטות הצחוק של מבקרי אלרוב שדרות ממילא, ותיצור אינטראקציה מצחיקה עם הקהל הרחב.

מזה ארבע שנים מוצגות באלרוב שדרות ממילא תערוכות חוצות מתחלפות, כאשר כל תערוכה בנושא שונה לחלוטין מקודמתה.

התערוכה "מצחיקה" תהיה התערוכה החמישית שתוצג באלרוב שדרות ממילא, לאחר "דרך הפסלים בירושלים", "סיפורי אגדות", "סיפורי התנ"ך", ותערוכת "מוזה" שזוכה להצלחה חסרת תקדים ומוצגת בימים אלה בשדרה שבאלרוב שדרות ממילא.

מנכ"ל אלרוב ישראל מר שמואל בן משה ציין כי "אנו באלרוב שדרות ממילא גאים בזכות שניתנה לנו להוות בית חם ולתת במה לעשרות יוצרים ואמנים מכל שכבות האוכלוסיה ובכל הגילאים ובכך להעניק חוויה אמנותית בלתי נשכחת למאות אלפי מבקרי השדרה. אני מזמין באופן אישי את אמני ישראל לפנות לגב' ציפי ויטל, אוצרת התערוכה, להציג את יצירותיהם בשדרה היפה שלנו, בתערוכה שתהיה אף גדולה מזו הנוכחית".

מטרת התערוכות המתקיימות בשדרה היא לתת הזדמנות למספר רב של יוצרים להציג את עבודותיהם ולהגיע לקהל רחב ומגוון בדרך בלתי אמצעית, במיקום המיוחד של אלרוב שדרות ממילא, השדרה היפה והמצוירת של ירושלים.

פרטים נוספים לאמנים בלבד- גב' ציפי ויטל, אוצרת התערוכה 054-4666969
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||