תחרות 'המסר החברתי' 2014 (10/07/2014)


שלום לכולם

Mapped2ACT היא אפליקציית מפה ללא מטרות רווח. מטרתה היא מיפוי קהילת היזמות החברתית בישראל, קידום מעורבות אזרחית במטרות חברתיות, וביסוס פלטפורמת נטוורקינג של המגזר הרביעי (עסקי-חברתי) המתפתח.

הפרויקט פעיל כבר מספר חודשים והוא ממומן כיום על ידי מייסדיו. לפני כחודשיים עלתה גרסה ראשונית של אתר הפרויקט לאוויר, שזכתה לאהדה רבה מצד קהילת היזמות העסקית-חברתית בארץ. בחודשים הקרובים הפרויקט יוצא בקמפיין מימון המונים, שיאפשר את המשך תהליך הפיתוח, אשר יכלול, בין היתר, לוח אירועים של עולם היזמות החברתית, לוח דרושים לגופים המזוהים עם המגזר הרביעי, וכלי קידום שיאפשרו לכל יוזמה שמופיעה על המפה להציג למשתמשי אתר הפרויקט באיזה אופן ניתן לתמוך בה.

במסגרת הקמפיין הפרויקט מקיים שיתוף פעולה עם מפעל ההדפסה החברתי ZOTZOT, כך שכל מי שיתמוך בפרויקט יקבל בתמורה פריט שהודפס על ידי אסירות משוחררות המועסקות במפעל. הפריטים המודפסים הם: כיסוי ללפטופ, כיסוי לטאבלט וכיסוי לסמארטפון. 

המסר שאותו אנו מעוניינים להדפיס הוא כזה שיספק לכל מי שיתמוך בפרויקט את התחושה שהוא/היא חלק מהתהליך של השינוי החברתי המעשי והמרגש שמתחולל בתקופתנו (משהו בסגנון האמירה המפורסמת של גנדי "..Be The Change"). המסר צריך לעבור בצורת כיתוב/אמירה, וברוח עיצובית תואמת.

אנחנו מעוניינים לשתף את קהילת האמנים/מעצבים הצעירים בתהליך יצירת המסר המתאים; ומזמינים את מי שמעוניין לקחת חלק לשלוח לנו אמירה מעוצבת, שתשמש כמסר של הקמפיין שיודפס על הפריטים המוזכרים עבור התומכים בפרויקט. העיצוב שיבחר יקנה ליוצריו הוקרה בכל הפלטפורמות הדיגיטליות בהם הקמפיין ייחשף, כמו גם תגמול כספי עבור כל פריט שיודפס.

את העיצובים/סקיצות יש לשלוח לכתובת המייל: danny@mapped2act.org עד לתאריך 31.7.14, ולהתעדכן בעמוד הפייסבוק על ההכרזה של המסר המעוצב שיבחר ללוות את הקמפיין. ההכרזה תפורסם בתאריך 3.8.14

מצפים ונרגשים לקראת היצירות שלכם,
צוות Mapped2ACT ומפעל ההדפסה החברתי ZOTZOT

אתר mapped2ACT 
http://www.mapped2act.org/ 

אתר ZOTZOT
http://www.zotzot.co.il/ 
ינק לדף התחרות בפייסבוק https://www.facebook.com/photo.php?fbid=363910327095704&set=a.184817981671607.1073741828.170401026446636&type=1&theater

 

כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||