תמונת פרופיל- מחווה לפייסבוק (27/06/2014)


תערוכת bookface

                  קול קורא לאמנים

"תמונת פרופיל" -תערוכת מחווה לפייסבוק במלאת 10 שנים להיווסדה של הרשת החברתית.

הרשת החברתית הפכה לחלק חשוב ובלתי נפרד מחיינו. תערוכה זאת היא מחווה, במלאת 10 שנים לייסוד הרשת החברתית הגדולה בעולם. התערוכה תציג את סיפור "תמונת הפרופיל" מזוויות הסתכלות שונות.

לכולנו הצורך להציג חזות של העצמי הפנימי והחיצוני. כולנו מתלבטים האם תמונת הפרופיל מייצגת אותנו. יש הבוחרים להציג  בתמונת הפרופיל דיוקן עצמי, ויש שבוחרים בתמונה משותפת עם הקרובים להם, ויש שיצירתם היא "תמונת הפרופיל".

בתערוכה  ייחודית זו, שתתקיים בהאנגר 2 בנמל יפו החל מה- 4 בספטמבר ועד ה- 2 באוקטובר 2014, יציגו האמנים היוצרים דיוקנאות ויצירות בציור, צילום, טלאים ובפיסול. העבודות  מגדירות את האמן ויצירתו כתמונת הפרופיל. יש לציין במלל מדוע יצירה זאת מייצגת אתכם.

התערוכה תלווה  באוצרות ובתלייה מקצועית, יחצנות, פעילות פרסומית (דגלול, בורשור/הזמנה וכיו"ב), כמו כן סקירת התערוכה במגזין לאמנות ישראלית Israeli Art Market . המגזין מופץ בכל האתרים הידועים למגזינים,סיקור התערוכה יכלול פרטים על כל אמן +צילומי עבודות.דיילת מכירות במקום לכל ימי התערוכה, וכן אירועים שונים במהלך התערוכה.

בסוף התערוכה יבחרו 3 אמנים, שיזכו בקטלוג דיגיטלי ומצגת עבודות, חינם אין כסף כולל שיווק והפצה בנוסף, שלושת האמנים "הנבחרים" יציגו בשני האתרים של sellmyart    את היצירות למכירה בארץ ובחו"ל, בתערוכה קבוצתית. ללא עלות כמובן לאמנים.

בתאריך 19-20 בספטמבר (שבוע לפני ראש השנה) יערך הפניניג אומנות שייהנה מחשיפה גדולה.

  • ההשתתפות בתערוכה  תלויה באישור האוצר.

  • גודל התמונות עד 1.00 מטר רוחב וגובה 1.50 מטר.

  • יש לשלוח במייל צילום או מספר צילומים של העבודות ברזולוציית jpg, לכתובת הדוא"ל: omanim9@gmail.com  ולצרף: טכניקה, מידות, שם היצירה ופרטי התקשרות: טלפון, דוא"ל, אתר אינטרנט.

תמחור העבודות יעשה על- ידי האמן, בהתייעצות עם האוצר.

במתחם התערוכה יוצב שולחן ועליו כרטיסי ביקור, ספרי מבקרים וברושורים פרטיים של האמנים לשם חשיפה לקהל למטרות מכירה.

עלות ההשתתפות בתערוכה 350 ש"ח ליצירה.

  • אחריות וביטוח: מוסכם בזאת כי ידוע לאמן, שהביטוח הקיים בהאנגר 2 הינו ביטוח צד ג' בלבד

לפרטים נוספים: שירי מאיר טל. 050-8564586

 

כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||