במסגרת אירועי 100 שנה לכללית להלן קול קורא לתערוכת \''חמודי בנמל\''.


אמנים יקרים,

במסגרת אירועי 100 שנה לכללית – קופת החולים הגדולה והתיקה בישראל (נוסדה ב-1911) הנכם מוזמנים להשתתף בתערוכת יצירות אמנות שתיערך ברחבי נמל תל-אביב בחודש יולי 2011.

כללית הינו ארגון הבריאות הגדול בישראל והשני בגודלו בעולם. כללית מעסיקה כ- 36000 עובדים ומטפלת בכ-53% מתושבי ישראל. לכללית 14 בתי חולים, 1400 מרפאות, 420 בתי מרקחת, 36 מרכזי טיפול לבריאות הילד, 39 מרכזי בריאות לנשים וחברות בנות הכוללות 80 מרפאות שיניים ו-50 מרכזי רפואה משלימה. לכללית מרכז שירות הפעיל 24 שעות ביממה ואתר אינטרנט מתקדם. הפריסה הגדולה מאפשרת רצף טיפולי מבית החולים למרפאה בקהילה והעברת מידע רפואי באמצעות מערכת "אופק" החדשנית.

חזון הכללית מתמקד בשאיפה להמשיך ולהוביל את שירותי הבריאות בישראל למען חיים בריאים הכוללים בריאות פיזית ונפשית תוך כדי שמירה על אורח חיים בריא. בריאות המשפחה הינו התחום המרכזי בתפיסת הבריאות של הכללית המקפל בתוכו תפיסת עולם שלמה המלווה את האדם מלידתו ועד זקנתו. מסע הפרסום של הכללית בעת האחרונה מציג את דמותו של "חמודי" ילד אמפאטי חמוד המוביל את מסרי הארגון ויוצר אהבה בקרב הקהל הרחב.

התערוכה החדשה תכלול 100 יצירות אמנות העוסקות במיצוב דמותו של חמודי והתורמות להעברת מסרי הכללית בארבעה תחומי בריאות כלליים: "משפחתיות", "תזונה נכונה", "איזון גוף ונפש" ו"פעילות גופנית".

כל אמן מוזמן לעצב, על פי תפיסתו האישית ותרגומו היצירתי, עבודת אמנות המתבססת על דמותו של חמודי. פסלים בדמותו של חמודי עשויים מפיברגלס יעוצבו ב-4 פורמטים שונים ויעמדו לרשותם של האמנים. בהאנגר מיוחד שיוקצה לכך, יוכלו האמנים לקבל חומרים וכלי עבודה ולבצע את מלאכת ההכנה. לכיסוי הוצאות האמנים ישולמו 4000 ¤ לכל אמן . בנוסף, ניתן לשלוח הצעה חופשית ליצירות אמנות חופשיות, המתייחסות לדמותו של חמודי, בתחומי הציור, האיור, הצילום או בתחומי השירה והפרוזה.

הפסלים והיצירות יוצבו לתצוגה לקהל הרחב בנמל תל-אביב במהלך חודש יולי. לתערוכה יופק קטלוג מקיף, שיכלול מידע על הכללית, על קונספט התערוכה, ויכלול גם את תצלומי העבודות ושמות האמנים. עם סיום התערוכה תועברנה כל היצירות לתצוגת קבע במרכזים רפואיים ובתי חולים ברחבי הארץ ויתרמו למען רווחתם של ציבור החולים ובני משפחותיהם.

הנכם מוזמנים להשתתף בתערוכה לפי השלבים הבאים:

- יש לשלוח סקיצות לאוצר התערוכה לדמיות (או לאחת מהן).

- צרוף פרטים אישיים: שם, מייל, רקע אמנותי ומספר טלפון להתקשרות וכן יש לציין את מספר הדמות בה תרצו לבחור לטובת הסקיצה. שימו לב לדמויות מצ"ב:

1. כושר גופני

2. משפחתיות

3. תזונה נכונה

4. איזון גוף ונפש- המועד האחרון למשלוח כל ההצעות וסקיצות: 21.4.11

- סקיצה בסיסית של הדמיות מצורפת למייל זה.

- את הסקיצות והפרטים יש להעביר למייל :

Hamudi.art@gmail.com

מודגש, כי הכללית אינה מתחייבת לקבל באופן אוטומטי כל הצעה לפרויקט. היצירות לתערוכה תבחרנה על ידי ועדה משותפת של נציגי הכללית, נציגי ההפקה ואוצר התערוכה.

לפרטים נוספים יש לפנות לאוצר התערוכה, דורון פולק, במייל הנ"ל.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||