קול קורא - פסטיבל וינטאג' ורטרו בקניון מלחה בירושלים


בין התאריכים 25 - 27 בינואר, ימים שלישי - חמישי, יתקיים פסטיבל וינטאג' ורטרו בקניון מלחה בירושלים.

לאירוע זה נדרשים אמנים, בעלי מקצוע, חנויות שמוכרות פריטים ורהיטים בסגנון וינטאג' ורטרו, אמני קרמיקה שיוצרים כלים בסגנון זה, תכשיטים, כלים, רהיטים, חפצים, מפות, וילונות, שעונים, אקססוריז, תיקים, ארנקים ועוד....

כל משתתף יוכל למכור, לחשוף, להציג ולקדם את מוצרי הרטרו והוינטאג' שלו.הפסטיבל יפורסם באופן מאסיבי ונרחב בכל העיתונים באיזור ירושלים והסביבה.

בנוסף, כשבועיים לפני הפסטיבל ייתלו בקניון באנרים עם פרסום הפסטיבל, כך שכל מי שייכנס לקניון שבועיים לפני, יידע אודות הפסטיבל הצפוי.

כמו כן, אנו נזמין בעלי גלריות וחנויות אמנות וקונספט מכל איזור ירושלים להגיע בימים אלו לפסטיבל ולהתרשם מהאמנים / המציגים, ליצור קשרי עבודה ועוד.ניתן יהיה לפרסם את עיסוקכם בתחום הוינטאג' והרטרו, את החנות / סטודיו ועוד........

מומלץ להכין כרטיסי ביקור ופליירים לחלוקה בדוכן עם הפרסומים השונים של כל בעל אמן / בעל עסק.כל משתתף יקבל מיתוג שם – שלט שולחני ובו יהיו רשומים פרטיו המלאים, היצירות הנמכרות בדוכן, מקורות השראה, הייחוד שלכם בתחום הוינטאג' והרטרו, כתובת סטודיו / חנות, כתובת האתר / מייל ועוד....קניון מלחה הוא הקניון המצליח ביותר היום בארץ. כמות הקונים והמבקרים העוברים בו ביום רגיל היא מעל 20,000 איש ביום. מבקרים בו מדי יום ירושלמים רבים, תיירים, תושבי חוץ, ותושבים מכל היישובים, הכפרים והקיבוצים ממעטפת ירושלים.ציוד: כל משתתף יקבל שני שולחנות מהקניון בגודל של 1.90 / 0.80 + כיסא + מפות בעיצוב אחיד + נקודת חיבור לחשמל.

שעות: 08:00 – 21:30 בכל יום.

חניה: בחניון הקניון ללא עלות.

עלות: 350 ¤ כולל מע"מ לכל יום ל – 2 שולחנות.

300 ¤ כולל מע"מ לכל יום לשולחן אחד.

מינימום השתתפות – יומיים.תינתן אפשרות לבעלי גלריות / חנויות וינטאג' ורטרו המעוניינים ברחבות מרכזיות בקניון להצגת הרהיטים / המוצרים בקונספט של מיני חנות. שטח התצוגה הוא 7 * 5 / 10 * 5 .

התמחור לרחבות אלו יימסר בנפרד לבעלי הגלריות / החנויות המעוניינות.לפרטים נוספים / הרשמה לפסטיבל זה - ניתן ליצור קשר לפי הפרטים הרשומים מטה:

פייסבוק: אדיסון הפקות.

מייל: edisonhafakot@gmail.com .

נייד: 050-9260002.

משרד: 077-4170-180.

פרטי הפסטיבל בפייסבוק: http://www.facebook.com/event.php?eid=142173302498519בברכה,

תיקי אדיסון
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||