שיתוף התערוכה:

בחורף הזה... / תערוכה קבוצתית / גלריה על האגם

22/01/2023 עד ה-05/02/2023

?מי מאיתנו לא נהנה כשטיפות הגשם זולגות על החלון, הרוח נושבת ואנחנו שכובים מכורבלים תחת שמיכת הפוך, מאושרים על שאיננו נמצאים בחוץ, בגשם ובקור. ומי מאיתנו לא נהנה לפעמים להיות בחוץ ולהירטב...
התערוכה "בחורף הזה..." מהווה תערוכה אישית לכל אחד מהמשתתפים. מוצגת בחודש חורפי המלווה בימים גשומים, והמביא לימי לבלוב ופריחה.
היכולת ליצור יש מאיין, היכולת לחלום ולהפיק, הניצוץ הזה, מניע את כל החושים ולוקח את היוצרים למחוזות חדשים, להיות מקוריים. להיות שכם אל שכם עם יוצרים נוספים ולגלות, שכל אחד בעולמו הוא יחיד ומיוחד. להגיע למיומנויות מקצועיות תוך חדווה, דבקות בעשייה ובמטרה, בעקשנות ללא ויתורים וקיצורי דרך.
היצירה החופשית נותנת מרחב להגיע למחוזות רחוקים, ללא סייגים וגבולות. כל מדיה יצירתית ויזואלית, מביאה משהו אחר, נוסף, מעולמם היצירתי של האמנים. אלו הן תובנות למודעות אישית ופרטית מאוד. לכל אמן בתערוכה יש קונספט אישי ומגובש.
העבודות המוצגות הן במגוון חומרים שונים ומפתיעים, משולבות גם בחשיבה לוגית, בדמיון ובפנטזיה. זוהי תערוכה אישית לכל אחד מהמשתתפים, שבה החיבור האנושי והרגשי הוא הלב ומביאה את הביטויים האמנותיים מההוויה ומהתרבות הישראלית.
האמנים המשתתפים:                    
אהרון גולדברג, אילנה דובקין, אילנה טמאן, איריס יערי, דוד גומא, דוד תמרין, דריה צירולניקוב, חגית מויאל, כרמלה רייצ'וק, לאה זוהר, ליבי כץ, לאה לריסה בונשפט,  שרה סימון,  תיקי פיטר.

אוצרת התערוכה : רחל זיו
 מיקום - גלריה על האגם
דרך הפרק 10, רעננה


זמנים - 22/01/2023 עד ה-05/02/2023

פתיחת התערוכה - 24/01/2023, שעה - 19:30
הפתיחה במעמד מר חיים בורידא ראש עיריית רעננה


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||