שיתוף התערוכה:

אינטימיות / תערוכה קבוצתית / גלריה החלל ? בית לאמנים ישראלים

הצילומים באדיבות גלריה החלל ? בית לאמנים ישראלים

19/01/2023 עד ה-15/03/2023

"אינטימיות" היא תערוכה חדשה בגלריה "החלל - בית לאמנים.ות ישראלים.ות".
המילה שמאחדת בין כל העבודות של האמניות והאמנים בתערוכה היא "אינטימיות". היא רחבה וכללית – ובה-בעת הכי מכונסת, אישית ופרטית. "אינטימיות" היא שונה לכל אחד ואחת, וניתנת לפרשנויות כמעט אינסופיות – שכל אחת מהן שופכת אור על איך אנחנו תופסים את המקום שלנו בעולם, ועל מה מספק לנו נחמה וזהות בתוכו. האינטימיות היא קרובה, חשופה, מגלה אמת שלעתים אף מאיימת על הסדר הישן של הדברים. כך למשל, גינתה הכנסיה את קובץ הסיפורים "אינטימיות" מאת ז'אן פול סארטר, הפילוסוף הצרפתי זוכה פרס נובל לספרות, מחשש שהגילויים בספרו יחטיאו את הנוצרים הטובים מהדרך המוכרת. כיום, בעידן הרשתות החברתיות, החשיפה האישית היא כמעט הכרח – אבל האם היא אינטימית? ומה היא אינטימיות בעצם, בעידן שלנו?
התערוכה "אינטימיות" מציעה פרשנויות למילה דרך יצירות במדיומים של הצילום והניו-מדיה. עבודות הצילום המשתתפות בה נוצרו בטכניקות שונות, החל במסורתיות כמו חשיפה ארוכה, ועד לשילוב של AI (בינה מלאכותית). דרכם, התערוכה מאפשרת הצצה למבט האישי ביותר, הייחודי, של כעשרה אמנים/ות. דרך העדשה, ניבטים אלינו חתכים, פריימים, מתוך העיניים של זהויות שונות, נרקמים יחד, ומייצרים לנו תמונה שלמה וייחודית של המציאות האנושית העכשווית כיום.
משתתפים.ות (לפי סדר א"ב):
איתן ויטקון, אליסיה שחף, אסקף אברהם, אסף גאם הכהן, דין אבישר, דנה מאירזון, ניר הדר, שלמה ישראלי, שרית כוכב חביב, תמר בנין.
צוות אוצרות: ורד גדש, דר מוספיר
"החלל - בית לאמנים.ות ישראלים.ות" היא גלריה ופלטפורמה ייחודית המציגה מעל 100 אמנים/ות ישראלים/ות ממגוון רחב של סגנונות. "החלל" הוקם במטרה להנגיש לקהל הישראלי והבינלאומי אמנות ישראלית מגוונת, פלורליסטית ובועטת עם אמירה עכשווית. מטרתו היא להוות Art-Hub, שמחבר בין אמנים/ות מדורות שונים, אספנים/ות, אוצרים/ות והקהל הרחב. כמו כן, הגלריה פועלת לחשוף את האמנות הישראלית על כל גווניה לחברות, ארגונים, מוסדות, אספנים/ות ובעלי/ות זיקה לאמנות.
הגלריה מייצרת מפגש חווייתי בין האמן/ית לקהל הרחב ולרוכש/ת, באמצעות פעילויות תרבותיות מגוונות: תערוכות מתחלפות, ערבי שיח והרצאות, ערבי קונספט, הצבת אמנות במרחב הציבורי והפרטי, שירותי אוצרות, קיר אמן/ית, רזידנסי ואירועי התרמה ותרומה לקהילה. כמו כן, מציעה הגלריה שירותי שילוב אמנות בחברות ועסקים מקומיים ובינלאומיים, משרדים, בתי מלון וחללים מסחריים נוספים.
"החלל" הוקם על ידי ורד גדש – יזמית ומעצבת, אדריכלית, לה רקע עשיר בעולם האמנות וניסיון רב באוצרות והצבת אמנות בחללים גדולים. חזונה הוא להפיץ אמנות ישראלית בארץ ובעולם, תוך תרומה משמעותית לקהילה דרך אמנות ותרבות.
 
מועד נעילת התערוכה: 15/3/2022
 
"החלל - בית לאמנים ישראלים", רחוב אוארבך 2 פינת אילת, תל אביב-יפו
שעות פתיחה:
א'-ה' 11:00-18:00
ו' 09:30-14:00
שבת 11:00-15:00

 
 
 


מיקום - גלריה החלל ? בית לאמנים ישראלים
רח' אאורבך2 תל אביב יפו


זמנים - 19/01/2023 עד ה-15/03/2023

פתיחת התערוכה - 19/01/2023


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||