שיתוף התערוכה:

און טופ אוף אה ווייט היל / אינדי - גלריה שיתופית לצילום

הצילומים באדיבות אינדי - גלריה שיתופית לצילום

14/10/2021 עד ה-13/11/2021

במסגרת תערוכת היחיד הראשונה שלה, און טופ אוף אה ווייט היל, עוסקת האמנית ליהיא בנימין בקשר בין צילום וטקסט. את צילומי התערוכה כולם היא צילמה על ראשה ומראשה של גבעת ירוחם - ?ההר הלבן? בפי תושבי האזור - הממוקמת בצידה הצפון-מערבי של המועצה המקומית ירוחם.
ההשראה לתערוכה והקשר למקום נולדו כאשר בנימין שרתה בביסל"ח שליד ירוחם שנתיים כמדריכת חי"ר. בתום השרות למדה תואר הראשון בקולנוע ב"ספיר", ובהמשך חזרה לאקדמיה וסיימה בהצטיינות לימודי צילום בבצלאל, מאז הציגה בתערוכות קבוצתיות רבות ועסקה בצילום אמנותי ומסחרי וכן בבימוי והפקת סרטים וקליפים.
 
כמו בתחילתו של סיפור, שם התערוכה מרמז על דבר מה שהתרחש על אותה גבעה. אלא שהצילומים והטקסטים המוצגים על קירות הגלריה לא מסגירים כל עלילה ברורה, לא את תחילתה ולא את סופה. הם נשארים כרמזים אשר מציעים לנו לחבר צילום לטקסט, טקסט לצילום - ולהרכיב מהם סיפור.
 
ביום שבת 16/10 בשעה 12:00 יתקיים שיח גלריה בהשתתפות האמנית ונועה צדקה בנושא "צילום וטקסט" כחלק מאירועי "אוהבים אמנות, עושים אמנות".
 מיקום - אינדי - גלריה שיתופית לצילום
צ'לנוב 42 תל אביב


זמנים - 14/10/2021 עד ה-13/11/2021

פתיחת התערוכה - 14/10/2021, שעה - 20:30

קישור - https://https://www.indie-gallery.com/he/homeהתכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||