שיתוף התערוכה:

משעולים / גלריה על האגם

הצילומים באדיבות גלריה על האגם

26/07/2021 עד ה-07/08/2021

גלריית על האגם ברעננה                                                  "משעולים"                                                                        7.8.21 - 26.7.21                                                                                                                 אוצרת התערוכה : רחל זיו
חמישה אמנים חולקים את תערוכת "משעולים", בחלל גלריית על האגם ברעננה. קרן פרדו בציור, יהודית בלך בפיסול, מירי סגל בפיסול, דוד גומא בפיסול  וחגית שדמי בפיסול זכוכית.
 קרן פרדו - "הדחף ליצור מלווה אותי מאז ומתמיד" אומרת קרן פרדו. "כילדה וכנערה הנחתי את התשתית ליכולת הרישום, ממנה אני נהנית עד היום. כשהציור שלי נראה בדיוק כמו האובייקט המצויר, זה היה עבורי שיא ההצלחה ! היום אני סומכת  על המשעולים שמובילים אותי. כל עבודה שאני יוצרת היא הרפתקה.  מציירת בסטודיו של מאירה אוהד דורי, שנים רבות.
יהודית בלך - "אמנות הפיסול מהווה שינוי בחומר ובמימושו אנו יוצרים עולם חדש. בעיניי, תהליך הפיסול דומה לבריאה, ללידה של משהו חדש ומלהיב.                  האמנות מחברת אותי לעולם הרגשות, האסטטיקה והקסם שהצורה".
דוד גומא - "האמנות מהווה חלק משמעותי בחיי, ומעניקה לי הרבה הנאה ורוגע,  אך כרוכה גם במאמץ ובאתגרים. יצירותיי נובעות מתוך הנפש ותת ההכרה, ללא תכנון מראש".
מירי סגל - "משחר ילדותי ציירתי, פיסלתי בעיסת נייר, בחומר פולימרי וכעשרים שנה מפסלת בחימר. מקורות ההשראה שלי באים מהתבוננות בעולם הסובב אותי, מביקורים במוזיאונים, ומעלעול בספרי אומנות".
 חגית שדמי - "זכוכית תמיד הקסימה אותי. הצבע, אטימות ושקיפות, רכה וקשיחה  ומאוד שבירה. ההשתקפות באור שיוצרת גוונים חדשים ומקרינה על הכל סביבה. פרחים מבחינתי הם האובייקט המושלם, ומהווים השראה במגוון הצורות והצבעים. בימי פריחה ובזמן קמילה."מיקום - גלריה על האגם
דרך הפארק 10, רעננה


זמנים - 26/07/2021 עד ה-07/08/2021

פתיחת התערוכה - 30/07/2021, שעה - 11:00


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||