שיתוף התערוכה:

#sapir_Art / בגלריה ויטרינה ע''ש ג'וליה מזרחי HIT

קרדיט צלם - התמונות באדיבות ספיר ברונזברג לוי

15/02/2021 עד ה-15/03/2021

מה דרוש מאמן כדי להציג במוזיאון? היכן עובר הקו הדק שבין אמנות שנכנסת למוזיאונים לבין זו שלא?
האמנית ספיר ברונזברג לוי מציגה תערוכה דיגיטלית אינטראקטיבית חדשניתמשולבת אינסטגרם,בה הקהל מוזמן לצלם ולקבוע מה יוצג בעצמו.
חפשו #Sapir_Art
תערוכה חדשנית של האמנית ספיר ברונזברג לוי, המורכבת מאלמנטים תלת מימדיים במגוון צבעים, טקסטורות ותבניות עיצוביות במרחב הגלריה, חוקרת את עולם האמנות המוצג במוזיאונים וגלריות ושואלת שאלות: האם בעולם האמנות שמו של האמן הוא כרטיס הכניסה למוזיאון או שמא אלה העבודות שקובעות אם מישהו ראוי להיות מוצג במוזיאון? מי בכלל קובע מהי אמנות? מהי אמנות הראויה להצגה במוזיאון? אם יתנו לכל אחד שמגדיר את עצמו אמן להציג במוזיאון או גלריה, האם ערך המוסד ירד? האם ערך האמנות ירד?
תרבות האינסטגרם של העידן הנוכחי מעצבת מחדש את נראות המוזיאונים וקוראת תיגר על מושג האמנות. בזמן סיור דיגיטלי בתערוכה. המבקר מוזמן לצלם סלפי עם המיצב דרך פילטר באינסטגרם או לעשות צילום מסך בצורה הכי יצירתית שלו, לעלות את התמונה כפוסט לאינסטגרם עם #Sapir_Art, לאחר מכן התמונה מופיעה בקירות הגלריה. האמנית ספיר ברונזברג לוי מאפשרת למבקרים בתערוכה שלה להפוך להיות אמנים ולצילומים שלהם לאמנות שתלויה על הקירות. 
את התערוכה פיתחו סמדר צוק ועופר גץ, אשר מובילים את העשייה הוירטואלית של גלריה ויטרינה. הגלריה הועתקה בשלמותה למרחב הדיגיטלי בעזרת פוטוגרמטריה, ובפיתוחWebGL מתאפשר לכל אחד לבקר בגלריה ולצפות בתערוכות המתחלפות. תערוכה זו ממשיכה לקדם אמנים צעירים, לחשוב על האופן בו אמנות מוצגת באינטרנט ולבחון את הגבולות החדשים.


מיקום - בגלריה ויטרינה ע''ש ג'וליה מזרחי HIT

זמנים - 15/02/2021 עד ה-15/03/2021

פתיחת התערוכה - 15/02/2021

קישור - http://vitrina.sapir-art.com/התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||