הירשמו עכשיו וקבלו למייל 10% הנחה על כל העבודות המקוריות!

שיתוף התערוכה:

לבקוע רקיעים / נעמ'ת מרחב ירושלים

הצילומים באדיבות נעמ'ת מרחב ירושלים

19/09/2019 עד ה-20/12/2019

כ-20 אמניות ישתתפו בתערוכת האמנות היהודית העכשווית "לבקוע רקיעים", תחילת שיתוף פעולה עם עמותת נעמ"ת במטרה להעצים אמניות בפרט ונשים בכלל!
אוצרת : מנוחה ינקילביץ
פתיחה: יום ה’, ה-19 בספטמבר בשעה 19:30 נעמ"ת, מרחב ירושלים.
מומלץ לתאם הגעה בטלפון: 02-5637398
באוקטובר בתקופת החגים יהיה המרכז הקהילתי סגור.
 
השאלות העולות מן התערוכה "לבקוע רקיעים" שיתוף פעולה של נעמ"ת וקבוצת סטודיה הן: מי הוא זה השוכן בשחקים? איך ניתן לבקוע אותם? ולשם מה?
בתערוכה שתציג אמנות יהודית עכשווית ותתארח בבית נעמ"ת בירושלים החל מחודש ספטמבר תביא לידי ביטוי כל אחת מהאמניות את הפרשנות שלה למונח "לבקוע רקיעים" בדרך האמנותית הייחודית לה. העבודות שיוצגו בתערוכה הן הסיפור האישי של כל אחת ואחת וכן סיפורה של הקבוצה.
לרוב נהוג לקשר את נושא בקיעת רקיעים לכוחה של תפילה ותורה לבקוע רקיעי שמים השאלה המתעוררת מתוך נושא התערוכה היא האם בכוחה של אמנות לבקוע רקיעים? להגיע ללב הצופים בה? לחולל שינוי? לעורר מחשבה וחקירה פנימית?
התערוכה הינה יריית הפתיחה להזדמנות לשיתוף פעולה  מעצים ומפרה  בין החזון של נעמת לחזונה של "סטודיה":  קידום נשים מכל המגזרים והדתות ופתיחת פתח לשיח מקבל ומכבד.,  פתיחת פתח והזדמנויות תעסוקה, במקרה של סטודיה בתחום האמנות, עבודה מול הקהילה בתחום התרבות והחברה בכל מגזר ופתיחת הזדמנות בפני נשים לבטא את עצמן ואת יכולותיהן , לתרום ולהשפיע על חיי הקהילה ואיכות החיים. 
האמניות המשתתפות:  חיה וייט, גילה אלישר סטוקליסקי, ורד לוי אונגר, רות פרידמן, חנה סלמון, נעמי חנוכה עמדי, עטי ברקלי, מנוחה ינקלביץ, רחל רוט, גננדי וובר, צפורה נוסבוים,
 
ליאורה בת אל, ברכה כהן, רעיה צוידין, דבורה קרביץ, שנינה טאוסון, מלכה שלהיים, מיכל הלוי, נעמי חנה שטילמן, חנה זריצקי, תמי תמוז, רחלי מרטי .
 
"סטודיה" היא קהילה של אמניות ירושלמיות הפועלת ביוזמת עיריית ירושלים- המחלקה לקידום נשים והמחלקה לאמנות. האמניות החברות בסטודיה מגיעות ממגוון תחומי האמנות הפלסטית ומכל קשת החברה הירושלמית, הן פועלות ביחד ולחוד. האמניות בקבוצה פותחות את ביתן לאירוח לבודדים ולקבוצות קטנות ומאפשרות להן להיחשף ולהרחיב את קהל לקוחותיהן. מלבד האירוח נפגשות האמניות לשיח מקדם ומעצים סביב האמנות, תחום הידוע כמחבר בין מגזרים, מגדרים ואוכלוסיות מגוונות. בנוסף, אחת לשלושה חודשים מקיימת סטודיה תערוכת אמנות של חברותיה שבכל פעם אמנית אחרת אוצרת את התערוכה והפקתה.
  
 מיקום - נעמ'ת מרחב ירושלים
נעמ'ת, מרחב ירושלים. רחוב שלום עליכם 10, פינת ז'בוטינסקי , ירושלים שעות פתיחה: ימים א' 12:00 - 15:30. ימי ג' 11:00 - 15:00. ימי ד' 09:00 - 13:00


זמנים - 19/09/2019 עד ה-20/12/2019

פתיחת התערוכה - 19/09/2019, שעה - 19:30


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית