הירשמו עכשיו וקבלו למייל 10% הנחה על כל העבודות המקוריות!

שיתוף התערוכה:

מיראז' / גלריה רו-ארטקרדיט צלם - באדיבות האמן וגלריה רו-ארט

13/06/2019 עד ה-20/07/2019

 
גלריה רו-ארט שמחה להודיע על פתיחת תערוכת יחיד חמישית לערן וולקובסקי בגלריה. התערוכה מיראז' מציגה ציורים שצוירו בשנתיים האחרונות. היא מורכבת מרצף פאנלים של עוברים ושבים על מדרכות הרחוב הראשי בצעידה או המתנה לחצייה.
אלה פרסונות א-פרסונליות, רובן בתנועה - אליך וממך. אנשים זמניים, חד פעמיים. לא תראה אותם יותר. הם מתחלפים או נכון יותר - חולפים. הדמויות נקטפות מהזרם על המדרכה במצלמת הטלפון. הבחירה מהירה, אקראית, גם האינטרפרטציה המעובדת – מחוספסת וספונטנית, לא יורדת לפרטים, ממעטת בסממנים מאפיינים. הפאנלים מעובדים במשיכות לא מרוסנות, כמעט גסות, בצבעים בסיסיים תעשייתיים על מצעים מזדמנים - אמצעי הולם לגישה מיידית, שוללת פאתוס או רומנטיזציה.
בתערוכה בולטת ההימנעות מתיעוד, ובשונה מעבודותיו הקודמות, וולקובסקי אינו מתמסר לסימנים של מקום וזמן, גם אם בעקיפין משהו מזה מתגנב לעבודות. מושאי הסדרה הם סטטיסטים בסצינה טריוויאלית, הם חומר הגלם שמהם נוצרת גרסה לא "ריאלית", צבעונית, אינטנסיבית, מוכרת וזרה כאחת של הנוף העירוני.
 
ערן וולקובסקי (נ. 1947) חי ועובד בתל אביב, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית באקדמיה בצלאל. וולקובסקי הציג תערוכות יחיד בחללים שונים, כמו גלריה מרי פאוזי וגלריה רו-ארט בתל אביב, גלריה גימל בירושלים, בית האמנים בתל אביב, בית האמנים בירושלים, גלריה "מבט" בטורונטו והמשכן לאמנות עין חרוד. עבודותיו הוצגו בתערוכות קבוצתיות במוזיאון לאמנות ישראלית ברמת גן, מוזיאון בר דוד בקיבוץ ברעם, יריד "אקספו" בוושינגטון הבירה, גלריה "רדיוס" בתל אביב ועוד. לצד עיסוקו האמנותי, וולקובסקי פועל כמעצב גרפי ומאייר עבור עיתון "הארץ".
 
 מיקום - גלריה רו-ארט
המרץ 3, תל אביב


זמנים - 13/06/2019 עד ה-20/07/2019

פתיחת התערוכה - 13/06/2019, שעה - 20:00

קישור - http://www.rawart-gallery.com/exhibition/eran-wolkowski-mirage/התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית