הירשמו עכשיו וקבלו למייל 10% הנחה על כל העבודות המקוריות!

שיתוף התערוכה:

תמונה בתנועה / בית גבריאל בכנרת

קרדיט צלם - ליאורה איגר דרייפוס

18/02/2019 עד ה-16/03/2019

מחול הוא רצף של תנועות ריקוד הנושאות משמעות ומידע רגשי, אסתטי וסימלי. התנועות מעוררות בצופה מגוון של תגובות ואסוציאציות. הריקוד הינו תנועה, מקצב וקצב.  הצילום מתמקד בהתבוננות במציאות מתוך רצון לשמר את הרגע החולף מנקודת המבט האישית והרגשית של הצלם. לכאורה, קיימת סתירה בין השניים, תנועה מול הקפאה.
כאן לטעמי, מונח היופי שבצילום מחול. בצילום הבודד מודגש המסר של אותו הרגע, אותן תנועות שמאותו הרגע שצולמו חלפו ולא תשובנה לעולם. בכל אחד מן הצילומים נפגשות שלוש פרשנויות המשתלבות לאמת אחת: זו של הכוריאוגרף, של הרקדנים ושלי כצלמת. תערוכה זו משלבת בין המבט על הרגע, מול הזרימה הבלתי פוסקת שכולה חיות ובין הוירטואוזיות של הגוף האנושי.
 
תערוכה 2-  אומה איזה
"ירחון אופנה, לסבתא שלי קראו איזבלה איגר (לבית גינצבורג), בבית קראנו לה אומה (סבתא) איזה. בקיץ לבשה כפפות לבנות ובחורף חומות או שחורות. בקומה זקופה עד גיל 88 לבשה בגדים "אלגנטיים" ועלעלה בירחוני אופנה. גם בתמונות הדהויות שנותרו באלבומים, נראית אשה תמירה, יפה ולבושה לפי מיטב האופנה ואני מדמיינת אותה כדוגמנית בירחון אופנה". ליאורה איגר דרייפוס מקרבת את עולמה של הסבתא אליה באמצעות הבובות, היא יוצרת עולם דמיוני המתכתב עם עולמה של הסבתא-אומה, עולם שנעלם, של פסנתר, של מתנות, בגדים ממאה אחרת ואוירה אירופאית קסומה.
 


מיקום - בית גבריאל בכנרת
בכנרת בצמח


זמנים - 18/02/2019 עד ה-16/03/2019

פתיחת התערוכה - 08/03/2019, שעה - 1030
הפתיחה מתקיימת ביום האשה הבינלאומי בבית גבריאל ארוע רב משתתפים עם אמנית צלמת מיוחדת המביאה לידי ביטוי במלוא העוצמה את אמנותה וכשרונה.

קישור - https://התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית