הירשמו עכשיו וקבלו למייל 10% הנחה על כל העבודות המקוריות !

שיתוף התערוכה:

תערוכת יחיד לציירת גבי אשכנזי / הגלריה לאמנות בת ים

הצילומים באדיבות הגלריה לאמנות בת ים

03/11/2019 עד ה-02/12/2018

גבי אשכנזי לא מתכננת מראש מה תצייר... עם הנחת הצבע הראשונה מתחילה היצירה להתהוות. "אני נכנסת להרפתקה שאיני יודעת את סופה... התוצאה היא חידה עבורי." וכמו הרפתקה, התהליך מלווה בהתרגשות מנטאלית וגופנית. 
המכלול של זיכרונות, רגשות וניסיון החיים של אשכנזי יוצרים באופן טבעי יצירה ייחודית, רלוונטית ומעניינת. צורות וצבעים השזורים יחד מדברים בעד עצמם ומהווים הנאה אסטטית מבריקה. 
גבי אשכנזי ילידת הארץ 1952 החלה ללמוד ציור בשנת 2016 אצל הצייר איתמר סיאני. בעבר הרחוק ציירה תקופה קצרה אצל הציירים: צבי תדמור ואדווין סולמון ז"ל. מאז, השתתפה במספר סדנאות והמשיכה לצייר. 
החזרה לציור טמונה בתשוקה שבעבעה בה שנים רבות. זו נוצרה בזכות הקשר המיוחד שהיה לאשכנזי עם אימה הציירת אלפרן רות מרים ז"ל, שציירה ועסקה באמנות כל ימי חייה. הקשר בין השתיים היה דיאלוג בלתי פוסק שנושאו, ציור ואמנות. דיאלוג שמתמשך עד היום. 
"רוב שנות ילדותי, ריח צבעי השמן והטרפנטין היו חלק בלתי נפרד ממני. היינו מרבות לבקר את הצייר משה רוזנטליס ואת הצייר טפלר ז"ל. הסטודיו המרשים ביפו השאיר עלי את רשמיו ועד היום אני אוהבת להתהלך בין כתליו."
צורות וכתמי צבע מרכיבים כמעט כל ציור, גם ציור קונקרטי. השילוב בין השניים בקומפוזיציה הנכונה נותן ליצירה את כוחה וביטוייה. 
מגוון הצורות הבלתי נדלה והשימוש בצבעים העזים ללא חשש, מייחדים את סגנונה של הציירת. אשכנזי הולכת עד הסוף בביטוי האישי שלה נאמנה לעצמה.מיקום - הגלריה לאמנות בת ים
שמחה הולצברג 18, 59313 בת ים, ישראל


זמנים - 03/11/2019 עד ה-02/12/2018

פתיחת התערוכה - 03/11/2018, שעה - 19:30
אירוע הפתיחה: תערוכת יחיד לציירת גבי אשכנזי


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית