שיתוף התערוכה:

תערוכה קבוצתית בגלריית מבית סילבר / גלריית בית סילבר

הצילומים באדיבות גלריית בית סילבר

13/08/2018 עד ה-14/10/2018

אוצרת: לורי פשניצה
כאוצרת הבית בבית סילבר אני מתכבדת להציג בפני הדיירים והמבקרים הנכבדים גלריית יצירות להנאתכם בנושא חופשי. מבחר סגנונות אמן עם מטאפורות וסמלים בטכניקות מעניינות, בעיבודים שונים  עם הדגשת הצד החיובי של כל דבר.
האמנים המשתתפים בתערוכה מביעים בפסיפס מרתק וססגוני את הנטייה לראות את הטוב בעיניים, להביע שמחה, עם עתיד פורה ויצירתי.

זה הזמן להתרשם מיוצרים בתחומים ובז’אנרים שונים שהתלכדו יחדיו בעיקר בשל אהבתם הרבה לאמנות.

ואלה שמות האמנים המשתתפים לפי סדר א'-ב':
 
זינגר חוה, טולצ'ינסקי ליאה, לומיאנסקי אידה, נהרי שרית, פדוריאנו שירלי, פשניצה לורי
ורם תמרי הילה.
 
זינגר חוה - עוסקת בחינוך ואמנות. משחר ילדותה אהבה לצייר וליצור מחומרים פלסטיים. כיום מציירת בעיקר באקריליק על בד. משתמשת בצבעים ובטכניקה ייחודית משלה בתהליך מתפתח ומעמיק בו קיים קשב, התכוונות והשראה ממחזוריות והדדיות בטבע.
 
טולצ'ינסקי ליאה - אמנית רב תחומית העוסקת בציור, פיסול, פסיפס, ויטרז', עצוב ויצור תכשיטים. השתתפה בתערוכות רבות בארץ ובחו"ל. העבודות של ליאה זכו להתפרסם בטלויזיה, בעיתונות ובמגזינים לאמנות בארץ ובחו"ל. כמו כן זכתה בתחרויות שונות של קבוצות אמנות בישראל. לתערוכה ציירה 2 עבודות בצבעי שמן כשמקור השראתה - נופי הארץ.
 
לומיאנסקי אידה - עלתה לישראל מליטא בשנת  1972. אל הציור הגיעה בתקופת החלמה מניתוח לב. לאחר 30 שנות עבודה בתחום תעשיה וניהול החליטה אידה להעניק לעצמה הזדמנות שניה ולתת דרור לאמנות שבתוכה. החיפוש אחר אמנות מקורית הוביל אותה אל הג'ינס. היא עושה שימוש בג'ינס ממוחזר במקום בצבעים. באמצעות הסקרנות המקננת בה והצורך לאתגר את עצמה דרך חומר הגלם שהיא בוחרת מסביבתה הקרובה נולדה קולקציית ציורים לא שגרתית המצוירת כולה מג'ינס.
 
נהרי שרית - ציירת רב תחומית ומורה לאמנות. בציוריה היא משתמשת בסמלים, מוטיבים, עיטורים ואורנמנטיקה מהמורשת היהודית. שרית הציגה בתערוכות רבות ברחבי הארץ ומכינה יצירות חדשות לקראת תערוכת יחיד שלה שתתקיים אי"ה בקרוב.
 
פדוריאנו שירלי - בוגרת לימודי אמנות לתואר B.A במדרשה לאמנות קלמניה. היא בעלת סטודיו המשמש כגלריה לציוריה. יצירותיה מודרניות עכשוויות היא מציירת בסגנון ריאליסטי ואבסטרקט ומקור השראה מהווה הטבע, האדם והסביבה הקרובה. בולט בציוריה מוטיב נזילות הצבע המצביע על זרימה חופשית בחשיבה, תוך כדי תהליך יצירה. היא נותנת דרור ליצריה ומביעה באסטטיות מדהימה ובתנועה מרשימה
את הרעיון עד לבריאתה של  היצירה.

פשניצה לורי - אמנית ואוצרת תערוכות עם אג'נדה. היא משתדלת להעניק לאמן את היכולת להציג במקומות מכובדים עם פוטנציאל גבוה לחשיפה גדולה, בעלות נמוכה - מתוך מניעים של אהבת אמנות ואמנים, מתוך אמפתיה והתחשבות ברצונו של האמן בחשיפה ובהכרה ומשתדלת להגשים לו חוויה אישית. כאמנית מציירת בצבעי שמן ובסגנון ריאליסטי. לאחרונה תרגמה את זיקתה לעולם המוסיקה במספר ציורים.
בתערוכה זו בחרה להציג  את "סטטיק ובן אל" כמחווה להצלחתם הכבירה בעת האחרונה.
 
רם תמרי הילה - ילידת הארץ תושבת נס ציונה.  את דרכה האומנותית החלה באיטליה. השתתפה בתערוכות קבוצתיות רבות באיטליה בלגיה וישראל. כיום עובדת כציירת מורה ומטפלת הוליסטית .הילה מציירת בסגנון ריאליסטי סוריאליסטי. מקורות ההשראה שלה מיסטיקה ועולם הרוח, פילוסופיה ומדע קוונטי.
 
כל היצירות בתערוכה מיועדות למכירה. התערוכה תוצג בחודש אוגוסט וספטמבר בכל ימות השבוע. הכניסה חופשית בין השעות 8:00-20:00.
 
מאחלת לכם הנאה רבה.
 
לורי פשניצה 


מיקום - גלריית בית סילבר
דרך אבא הלל סילבר 7, מתחם הבורסה, רמת גן


זמנים - 13/08/2018 עד ה-14/10/2018

פתיחת התערוכה - 13/08/2018


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||