שיתוף התערוכה:

'עדיים' תערוכת יחיד של האמנית איריס בראונשטיין שמש / גלריית מגדל W

הצילומים באדיבות גלריית מגדל W

01/05/2018 עד ה-27/06/2018

אוצרת: לורי פשניצה

איריס בראונשטיין שמש, אמנית רב תחומית, נשואה + שלושה, גרה במושב שדמה -ישובי גדרות. בעלת סטודיו "איריס עיצובים" הממוקם במושב עשרת.
 
במשך 19 שנים חקרה איריס חומרים ונדדה בין עיצובים וצבעים - מהם יצרה אמנות. עיצובים על קירות, פסלים  שנבראו כמו פאזל, תכשיטים - שהקו המחבר שהנחה אותה נלקח מתחומי  היצירה שלה: עיצוב גרפי, עיצוב טקסטיל ותכשיטנות.
המפגש בין טקסטורות וצבע מרגש אותה ומבעיר בה ניצוץ לבעירה פנימית. את ההשראה היא שואבת מעולם הטבע והים, מאהבתה למוזיקה, מרצף רבגוני של רשמים, תחושות, צבעים וקולות, המשתנה ומתחלף במהירות, מכל צדדיו, על כל גווניו או בכל תהפוכותיו כמו הקלידוסקופ. היא חותכת מתכות בלייזר ומשלבת בין חומרים שונים לבריאת המוצר השלם.
איריס משווקת לחנויות בארץ ובעולם. קולקציית תכשיטים שעיצבה מוצגת דרך קבע במוזיאון ואן גוך בהולנד וכמו כן תכשיטי היודאיקה שלה ומוצרים דקורטיביים שונים נרכשו ומוצגים בבתי כנסת ברחבי העולם.
היא מעצבת חללים מסחריים, מקבלת הזמנות ממעצבי פנים ואדריכלים ומאנשים פרטיים המעוניינים להפיח חיים בקירות הדוממים. היא ממלאה אותם בצורות וצבעים ובעיקר שואפת לגרום לקירות לחייך.
 
תערוכת "עדיים" - זו תערוכת יחיד ראשונה של האמנית איריס בראונשטיין שמש. למרות ניסיונה הרב באמנות ובעיצוב, לא הציגה עדיין בתערוכות והיא נרגשת ושמחה לקראתה.
כל היצירות מוצגות על הקירות ויוצרות אור וצל תוך כדי השתקפות של הצבע הקיים במודל . המודל מתחבר עם ספייסרים לקיר ליצירת דו מימד. התצוגה מלאת תעוזה, הצבעים בתנועה מתמדת, מתפרשים לצדדים ויוצרים צורות מרתקות ומרהיבות.
 
איריס בראונשטיין שמש, אישה כריזמטית, טמפרמנטית עם חוש אסטטי מפותח,  יוצרת בכשרון רב עבודת אמנות שנעה בין הריאליזם להפשטה, לעיתים חידתית, אך ביסודה - מרתקת, מפתיעה ומעוררת מחשבה.
 
כל העבודות מיועדות לרכישה.
 
פרטים ליצירת קשר: 052-3821080
סטודיו: מושב עשרת רחוב הרימון 2.
אתר: www.irisdesign1.com
טל': 052-3821080


מיקום - גלריית מגדל W
רחוב ניסים אלוני 6, תל אביב. הכניסה חופשית!


זמנים - 01/05/2018 עד ה-27/06/2018

פתיחת התערוכה - 01/05/2018


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||