שיתוף התערוכה:

מעוף - תערוכת יחיד של האמנית מיכל וינבוים / גלריית בית סילבר

הצילומים באדיבות גלריית בית סילבר

01/03/2018 עד ה-29/04/2018

אוצרת: לורי פשניצה
מיכל וינבוים, בת 40, אדריכלית ומעצבת פנים, תושבת קרית אונו, נשואה+2. היא גדלה בבית שוחר אומנות. עם אימא ציירת אישה מאוד דומיננטית, בעלת חוש אסטטי, שהשרישה בה את האהבה לאמנות - השתלבה מיכל  עם כשרון מוכח ואט אט סללה את דרכה בתחום.
לאחר שירותה הצבאי נרשמה ללימודי אדריכלות ועיצוב במכללת רופין להנדסאים. עם סיום הלימודים חרב עולמה כשאמה היקרה נפטרה. היא דחקה הצידה את הרצון לעסוק במקצוע האדריכלות. היא התאבלה על אובדנה הגדול, עזבה את בית הוריה בזיכרון יעקב ועברה לתל אביב.
לפרנסתה עבדה כמנהלת אדמיניסטרטיבית במשרד מיתוג במשך שש שנים. למרות שביעות הרצון מעבודתה  היא חשה את חסרון האמנות בחייה וזה החל לחלחל בעורקיה. היא נרשמה ללימודי ציור בסטודיו פרטי שנמשכו 3 שנים ובמקביל השתתפה בקורסים לפיתוח מיומנויות בציור פורטרטים, ציור קלאסי ריאליסטי ובטכניקות רישום.
מיכל מציירת בצבעי אקריליק ובצבעי שמן. היא בוחנת את המסוגלות שלה במגוון סגנונות. ציוריה מופשטים וריאליסטיים, עשירי צבע ועם זאת היא מקפידה על אסטטיות נעימה שיוצרת הרמוניה נכונה ומאוזנת. את ההשראה לציוריה מקבלת מיכל מהמציאות הסובבת אותה. האופטימיות שורה בהם, היופי והתרוממות הנפש מספקים לה את ההשראה ואת התשוקה הרבה לאמנות.
כיום היא מציירת בסטודיו פרטי שלה אותו בנתה ועיצבה באהבה רבה. היא בחרה לעסוק בתחום האהוב עליה וגם מצליחה להתפרנס ממנו. היא מקבלת הזמנות לציורים  מאנשים פרטיים וממשרדים וכמעצבת היא מייחסת חשיבות רבה לחלל אליו מיועד הציור. היא אמפטית וקשובה לתחושות הלקוח ומציירת עבורו יצירה שיהנה ממנה זמן רב.
בשנה האחרונה השתתפה מיכל במספר תערוכות קבוצתיות: מתחם התחנה בתל אביב, גלריית תירוש הרצליה, גלריית בן-עמי בתל אביב ותערוכת יחיד במגדלי משה אביב רמת גן.
בפברואר 2018 בתוכנית הבוקר עם אברי גלעד  שודר ראיון עם בעלת הגלריה חגית בן עמי  אודות תערוכת "סלפי"  ומיכל שהציגה עם משתתפים אחרים זכתה לשבחים על עבודותיה.
"מעוף" זוהי תערוכת יחיד שנייה שלה. בתערוכה מוצגות עבודות בסגנון מופשט עם רמזים  בסגנון ריאליסטי. בחלקן ניתן לחוש מן הבטחה רוחנית של תקווה. קיימת נקודת אחיזה ריאליסטית בחיים  עם עולם הדמיון. המכחול נע ומביע בצורה מרשימה את תחושותיה על הבד. מוטיב הנוצות מופיע במספר יצירות. מיכל- כאדם היא מאד נעימה וטובה עם הבריות. הנוצות מסמלות את הרכות שבה ויחד עם העוצמה שהיא מקבלת תוך כדי ציור היא נוסקת.
 מיכל וינבוים - אישה נאה, משדרת עוצמה ורכות הרוחשים דרך קבע בתוכה. חיה עם הרגליים על הקרקע, מציאותית וריאלית לגבי החיים ועם זאת קיים בה הצורך קצת לשנות את המציאות לאופטימית ונעימה יותר.  בהנאה גדולה נפשה מלקטת ומלכדת רחשי אהבה מסביבתה ואלה מתמזגים  בתוכה ומעשירים את מעיין המוזות שלה.
כל העבודות מיועדות לרכישה.
פרטים ליצירת קשר: טל’: 054-6200027 אתר: www.michalweinbaum.com
לורי פשניצה אוצרת התערוכה
 
 
 
 
 
 


מיקום - גלריית בית סילבר
אבא הלל סילבר 7, מתחם הבורסה רמת גן. הכניסה חופשית כל ימות השבוע בין השעות 9:00-21:00


זמנים - 01/03/2018 עד ה-29/04/2018

פתיחת התערוכה - 01/03/2018

קישור - https://www.facebook.com/michal.weinbaumהתכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית