שיתוף התערוכה:

היופי בה - שולי בורנשטיין וולף / גן העיר תל אביב

הצילומים באדיבות גן העיר תל אביב

07/03/2018 עד ה-30/03/2018

תערוכת "היופי בה" 

בקבוקי בשמים, אריזות של קרמים, עניבות, גליונות ווג וקופסאות נעליים בתערוכת "היופי בה" בגן העיר תל אביב לרגל יום האישה הבינלאומי 2018 ובמהלך כל חודש מרץ

פתיחה חגיגית ביום האישה הבינלאומי, חמישי, 8.3, בשעה 10:00

התערוכה "היופי ב??ה?" של האמנית הרב תחומית שולי בורנשטיין וולף תציג לראווה ברחבי גן העיר תל אביב מגוון תחנות של אובייקטים ומיצבים אמנותיים העשויים כולם מחומרים המיועדים למחזור. 
בהתכתבות ישירה עם יום האישה, חומרי הגלם לקוחים רובם מעולם התוכן הנשי, תוך ניסיון להביע אמירות שמטרתן העלאת הדימוי הנשי והעצמתו. מסר מרכזי השזור בעבודות הוא המסר האקולוגי שכמו אומר – 'מה שאתם זורקים עשוי להפוך לאוצר'. וכך, אריזות וחפצים משומשים הפכו לפריטים שימושיים או עיצוביים, וממחישים את כוחו של המיחזור כ"בריאה מחדש".

"ביצירת אובייקטים מחומר המיועד להשלכה לפח חשובה לי מאד האסתטיקה הגבוהה, שבאמצעותה אני כמו 'מרוממת' את החומר, ובכך מוכיחה שיופי ואיכות יכולים להימצא בכל חומר. גם חומר הנחשב ל'נמוך'" (שולי בורנשטיין וולף)

בין המיצבים בתערוכה:
  • סדרת דמויות מיניאטוריות עשויה כולה פקקי ובקבוקי בושם, אשר רגע לפני השלכתם לאשפה, הפכו לדמויות נשים וגברים מגונדרים, ריאליסטיים והומוריסטיים. עוד הפכו אריזות הבושם לעיטורים על מראות קיר המוצגות במקום. אריזות קרמים של מפעל קוסמטי גדול הפכו לכוורת צבעונית ודקורטיבית.
  • סדרת עבודות מסינרי מספרה חד פעמיים משומשים מפלסטיק, שנקשרו והפכו למלאכת מחשבת של תפרחות לבנות.
  • קערות ענק, שטיחי שתי וערב, ומיצבים אמנותיים נוספים עשויים מגיליונות ווג, שחלקם גולגלו ל"דוקים" המחזירים אותנו לזיכרונות משחקי הילדות שלנו.
  • קופסאות נעליים שבמקום להיזרק ולהיערם ללא תכלית, הפכו למגדלים הממחישים עד כמה הזבל הרב "חונק" פיזית ונפשית.
  • עניבות, אביזר אופנה המנציח גבריות בוטחת, הפכו לכובעי טורבן לנשים, כמחאה זועקת  על כך שדתות ותרבויות רבות מבקשות מן האישה להסתיר את שערה ויופייה מאחורי בדים כבדים.
  • מיצגי נייר עשויים מטיקטים של בגדים המזמינים לרכוש אותם בהנחות ענק, וכרטיסי ביקור של נערות ליווי, כמסר כולל לתרבות הצריכה חסרת התקנה.
  • ועוד...
לא בכדי בחרה בורנשטיין וולף בגן העיר כמקום שבו תביע את אומנותה בקרנבל גדול של צבעוניות ונתינה אמנותית. כתושבת שפוקדת מזה שנים את המקום, גן העיר מסמל עבורה מרכז קניות קטן, לא בומבסטי ו"מפלצתי" כמו הקניונים העצומים, שבאווירה משפחתית נותן מענה ומציע פינה חמה ונעימה לכל שכבות הגיל, ממשפחות עם ילדים קטנים ועד למבוגרים. 

בתערוכה "היופי בה", שהיא מציגה בחללים הפתוחים במקום, היא מציעה לעוברים ושבים במקום "חומר למחשבה" על תרבות הקניות שלהם.

ליווי אוצרותי: ורה פלפול.

תערוכת "היופי בה" מציגה בתאריכים 7 במרץ עד 30 במרץ 2018 ברחבי גן העיר ת"א. במהלך ימי התערוכה יתקיימו בגן העיר מפגשי שיח גלריה וסדנאות בלעדיות של האמנית, ליצירה הרמונית עם הסביבה. הכניסה חופשית.
 מיקום - גן העיר תל אביב
אבן גבירול 71 תל אביב


זמנים - 07/03/2018 עד ה-30/03/2018

פתיחת התערוכה - 08/03/2018, שעה - 10:00
פתיחה חגיגית של התערוכה תתקיים ביום האישה הבינלאומי, חמישי, 8.3 בשעה 10:00, בשילוב הפתעות למבקרים בגן העיר במהלך כל היום.


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||