שיתוף התערוכה:

To Earth אמנים למען אקלים שפוי! / גלריה בן עמי

16/11/2017 עד ה-29/12/2017

To Earth
אמנים למען אקלים שפוי!
 
19 אמנים ישראלים מהשורה הראשונה, התגייסו כאחד יחדיו למאבק הבינלאומי של גרינפיס נגד אנרגיות מזהמות הגורמות לאקלים קיצוני ולקידום אנרגיות מתחדשות, נקיות ובטוחות:
 
אורי גרשט, אלי גור אריה, בועז ארד, גל וינשטיין, דוד עדיקא, דור גז, טל שוחט, יוסי ברגר ז"ל, יוסף קריספל, מאיה כהן לוי, מיכל היימן, מרים כבסה, ניר הוד, עילית אזולאי, פמלה לוי ז"ל, פרדריק ברנר, ציבי גבע, שמחה שירמן ושרון יערי.
 
הם, כמו כולנו, כבר מבינים שאנחנו נמצאים היום בנקודת האל חזור! 
שינויי אקלים  נמצאים היום בכל הכותרות, בארץ ובעולם, בין היתר סביב ההתכחשות ההיקשת של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ לנושא וזאת אל מול התמונות של הסופות ההרסניות המשתוללות בימים אלו בארה"ב.
 
אמנים בכל תחום ובכל קנה מידה בעולם  נרתמים לצורך כך, החל מהשחקנים אמה  תומפסון  וליאונרדו דיקפריו ועד לפסנתרן לודוויקו אינאודי.
 
אבל זה לא מספיק- על האנושות כולה להירתם באופן בהול ומיידי על מנת להבטיח את עתיד הדורות הבאים ולמנוע את ההשפעותההרסניות  של שינויי אקלים בדמות עלייה מסוכנת של יותר מ 1.5 מעלות צלזיוס.
 
 
ועכשיו גם אצלנו בישראל, בתערוכה ייחודית וראשונה מסוגה, שמטרתה העלאת המודעות הציבורית ופיתוח שיח אזרחי  בסוגייה , התגייסו מיטב האמנים הישראלים ותרמו מיצירותיהם  הקשרות לנושא.
 
כל ההכנסות ממכירת אוסף יצירות נדיר זה, יוקדשו להמשך המאבק של גרינפיס ישראל בשינויי האקלים וקידום אנרגיות מתחדשות ונקיות אצלנו בישראל.
 
בגלריה בן עמי ברחוב החשמל 12, גלריה חברתית אשר נרתמה בהתנדבות מלאה לקידום הנושא החשוב הזה.
 
ערב הפתיחה החגיגי ייערך ביום חמישי ה- 16.11, בשעה 20:00 בערב.
 
 
אוצר התערוכה - יוחנן הרסון, אוצר הבית של גלריה בן עמי.
 
אתר המכירה :
 
https://www.art2earth.org/
לפרטים נוספים :
מיכל סדן 055-9599005
 
 
על גרינפיס:
"גרינפיס הוא ארגון סביבה בינלאומי ללא מטרות רווח, אשר פועל באמצעות מחקר, קשרי ממשל תקשורת, ופעילויות ישירות בלתי אלימות. הארגון פועל במגוון דרכים יצירתיות להעלאת המודעות הציבורית והתקשורתית ומציע פתרונות ואלטרנטיבות לבעיות סביבתיות, למען עתיד ירוק ובריא יותר. 
גרינפיס פועל במעל ל-55 מדינות ויש לו מעל 3 מיליון תומכים ברחבי העולם. כארגון עצמאי בלתי תלוי, גרינפיס אינו מקבלים כספים מעסקים, ממשלות, מפלגות ותאגידים. הארגון נתמך כלכלית על ידי אנשים פרטיים וקרנות פרטיות בלבד, על מנת לשמור על עצמאות כלכלית ופוליטית ולהימנע מניגודי אינטרסים שעלולים לסכן את יכולתו לפעול למען טובת הכלל."
על גלריה בן עמי:
גלריה בן עמי הינה גלריה לאמנות וחברה,הממוקמת בלב ה"סוהו" התל אביבי השוקק ברחוב החשמל, ובצידה בית קפה ביתי.
הגלריה מהווה במה אותנטית של שיח ציבורי ,אמנותי אינטלקטואלי אמיתי ומחבר בין כל קצות הציבור.
 הגלריה מציגה סגנונות שונים של אמנות מקורית בתחומי פיסול, ציור, צילום ופרפורמנס, ומחברת בין מגוון זרמיה של החברה הישראלית העכשווית.

 
לגלריה יוזמות תרבותיות- חברתיות, דוגמת תערוכת ציוריה של ג'ני, ניצולת שואה, לטובת מימון מכשיר שמיעה עבורה, תערוכת ציוריה של מאריא אמן, נערה מעזה שנותרה  משותקת מהצוואר מטה כתוצאה מפגיעת טיל, ועוד.


מיקום - גלריה בן עמי
החשמל 12 תל אביב


זמנים - 16/11/2017 עד ה-29/12/2017

פתיחת התערוכה - 16/11/2017, שעה - 20:00
ערב הפתיחה החגיגי ייערך ביום חמישי ה- 16.11, בשעה 20:00 בערב.


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||