שיתוף התערוכה:

קול פנימי / מירב אביגדור / גלריית בית סילבר

09/10/2017 עד ה-06/11/2017

מירב אביגדור ילידת הארץ, גרה בפתח תקווה, אמא לשני ילדים בוגרים.
שנים רבות עבדה כמהנדסת כימיה בחברת התרופות 'טבע' - בתחומי איכות הסביבה.
עם פרישתה חזרה לאהבה הגדולה שלה  - ציור.
מירב היא אמנית אוטודידקטית. תפיסתה בעולם האמנות  אינטואיטיבית. היא ניגשת לעבודה  ללא יד מכוונת . את ההשראה היא מקבלת  מטיולים רבים ברחבי העולם, מחוויות וממצבים  העוטפים את רגשותיה וממלאים אותה באנרגיה חיובית. היא מציירת עם שפכטלים, מכחולים וספוג.  האצבעות מקבלות חופש "להתפרע" ותוך כדי נבראת היצירה.
מירב משתמשת בצבעי אקריליק על קנבס. הצבעים עזים וססגוניים. היא משלבת לעיתים  זכוכית ודפי זהב בתוך היצירה ויוצרת עם האלמנטים הללו מיצבים  תלת מימדיים בתוך הציור, מה שיוצר מראה מרהיב ומעניין.
כל אחד יכול להפעיל את הדמיון ולהתחבר לתחושותיו הפנימיות, לזרימת הרגש האינטואיטיבית שלו והתת מודע שלו. הרעיון הכללי שאין דימוי, אין צידוק, אין טקסט. קיימת חוויה. גם אם קיים רעיון שגובש בתחילת העשייה - היא מתנתקת, יוצרת לעצמה תוואי חדש - אל מציאות ציורית משלה, במטרה ליצור אובייקט ציורי סטאטי בעל הגיון פנימי ותוכן ויזואלי עשיר.
מירב אוהבת לאתגר את הדמיון ולצייר בסגנונות שונים ומאמינה שאין סוף לדמיון וליצירתיות.
מבחינתה של מירב כמעט כל ציור ניתן לתלות במאונך או במאוזן כשבכל פוזיציה או זוית ניתן לראות משהו אחר. היא מותירה למתבונן את החופש לדמיין לעצמו סיפור תוך כדי מבט ממושך.
האמנית מתייחסת לציור  כמו תכשיט שמקשט קירות ומשרה אווירה ואנרגיה בחלל. עבורה - הציור הוא גם מוסיקה כשכל אחד שומע מנגינה אחרת.
הציורים מתאימים לבית ולמשרד וניתן להזמין בהתאמה אישית בכל גודל ובכל גוון.
האמנית מירב אביגדור, אישה אינטליגנטית ונעימה, משתוקקת וחדורת מוטיבציה להגיע לחשיפה ראשונה כסוליסטית בציבור ולהכרה בה כאמנית למרות שלא לימדו אותה איך. זוהי תערוכת יחיד ראשונה שלה והיא מלווה בהתרגשות אדירה. יש לה חלום להגיע למספר רב של אנשים, לבתים או משרדים, לקבל הכרה ולהציג בתערוכות רבות בארץ ובעולם.
כל העבודות מיועדות לרכישה.
פרטים ליצירת קשר: אתר: meiravavigdor.wixsite.com/meiravart   טל': 054-8882827
לורי פשניצה אוצרת התערוכה


מיקום - גלריית בית סילבר
דרך אבא הלל סילבר 7, מתחם הבורסה , רמת גן


זמנים - 09/10/2017 עד ה-06/11/2017


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||