שיתוף התערוכה:

אקלקטיקה / גלריה מגדל

הצילומים באדיבות גלריה מגדל

01/08/2017 עד ה-08/09/2017

 לרגישות ולעידון הנחוץ כל כך בחיינו .רז חושפת דרך ציוריה במהות השינוי שעלינו להביא לחיינו שיכול להיות עדין ולא טראומטי.
רז נגב מבאר שבע , בת 22 נולדה עם המכחול.
או כפי שהיא מייטיבה להגדיר זאת יותר מכל :" אני מציירת מאז שאני זוכרת את עצמי, ובמיוחד בילדותי שם התחלתי להיחשף בעקבות סבי ארמאנדו, שהיה מצייר פרחים יפהפיים ודודי מרסל, שהיה צייר מוכשר אשר למד את אמנותו באיטליה  ובצרפת. היה לי משיכה לתחום, ורציתי ליצור, 
והכל התחיל על ידי התבוננות הרגשתי שאני נשאבת ללא שליטה אל הבד, 
מאז ומעולם לא הפסקתי לצייר"
אוצר: משה סעידי
 
הכניסה חופשית.
 
הצייר כשהוא מבקש לצייר צורה   מסיר את עיניו מכל דבר שבעולם. חוץ ממה שהוא חפץ לצייר, מיד. הכל מסתלק חוץ מאותה צורה, וכיוון. שהיא רואה את עצמה יחידה בעולם הרי היא מתחלקת והולכת ,ומתפשטת ועולה וממלאת את כל העולם. שמואל יוסף עגנון .           
רז נגב, בת 22 מציגה עשרות עבודות בד וצבעי אקריליק.  ולפי איינשטיין: "אמנים הם בעלי כישרון לטייל בין המציאות לדמיון חזרה" לרז נגב האמנית בדרך עולם רוחני שלם הנטמן בחומר כדי להראות ולבקר את עולמנו השטוח והקר לפעמים.
לפעמיים … רז מתלבטת,חושבת ומתחננת את היצירה עד המשבץ האחרונה או עד במצב תגמירי זה התשובות מוכנות, לשואל ולמתעניין, כלומר הדברים אינם מקריים, הם מצוירים עם הכנה, ידע וניסיון של שנות לימוד. אנו יוצרים עולם דמיוני ומנציחים אותו כמסגרת בתוכה אנו בטוחים ומרגישים טוב. טיזה זו שייכת לא רק לעולם האומנות - אדרבא כמעט בכל תחומי החיים. מכלול עבודותיה של רז מהווים אזור שפוי ונקי מקוצים ודרדרים ורחוקים מהמתרחש. רז איננה פוליטית יש בעבודתה  משוב אתגר למתבונן, ונראה שאמנות זאת אינה צריכה למסור דין וחשבון אלא איך ורק לאומנות עצמה. הרצונות, האמונה, והתובנה הפנימית של רז, במכחול, צבע, ובשיחה, נותנות להאמין שהאמנות זאת מתחילה את חשיפת יצירותיה בכלל וכלל ובעיר הגדולה תל אביב בפרט, לדו שיח ציבורי ראשוני. רז יוצרת בד ושכבות צבע עמוק צבעוני ורוחני גם יחד .
 רז האומנית. הצעירה מהנגב, היא ממשיכת הז'אנר הקלאסי של האקספרסיוניזם הלירי המתקשר בקלות לאמנות אותה ייצגו ויצרו,   הפרס היוקרתי לאמנות שקיבלה רז מוכיח את אשר נכתב בזה. מי יתן ורז תבורך במלגות שבדרך … כאנשיי אמנות, יוצרים, אוצרים, ציירים ופסלים חובתו לקדם "נבטים" אלא לעודד ולהביא אותם לבמות הציבוריות ולעזור להם במידת האפשר,להתגבר על קושי החשיפה - בדיבור, הכתב, דבר שאיננו פשוט כלל -וגם ללוות את האמנים הצעירים האלה לאורך זמן עם הגאווה למודעות מוחלטת והכרה

האמנית בפייסבוק:
https://www.facebook.com/razi.negev
נעילת התערוכה:
8.9.2017


מיקום - גלריה מגדל
דניאל פריש 3 תל אביב שעות פתיחה: א-ה שעות 09:-20:00 יום שישי : 09:00-12:00


זמנים - 01/08/2017 עד ה-08/09/2017

פתיחת התערוכה - 27/07/2017, שעה - 19:00


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||