שיתוף התערוכה:

שרהל'ה גליקסברג ,תערוכת ביכורים-"מחוץ לקופסא" / גלרית בית סילבר

07/07/2016 עד ה-27/07/2016

אמנים, שוחרי אמנות, אספנים וחברים יקרים שלי!
אני שמחה להזמינכם לתערוכת יחיד "מחוץ לקופסא" שאצרתי לאמנית הייחודית שרה'לה גליקסברג - בגלריית בית סילבר ברחוב אבא הלל סילבר 7, רמת גן.
התערוכה מוצגת מהיום עד לנעילה בתאריך 26/7/2016. הכניסה חופשית כל יום בין השעות 8:00-21:00
ההזמנה היא אישית לכל אחת ואחד מכם.
פתיחה חגיגית והרמת כוסית בתאריך 7/7/2016 בשעה 19:30.

שרה'לה גליקסברג, 58, נשואה וגרה ברמת גן.

שרה'לה מציירת מדי יום ללא תכנון מוקדם. מה שיוצא לה מהקרביים באותו רגע היא מציירת. כאדם שמח מטבעו ובעל חוש הומור מפותח היא נוהגת להשתמש בצבעים ססגוניים וכך גם מביעה את תחושותיה על הבד. בבית רגילים לראות ציור על הכן או על השולחן. בתחילה השתמשה בעפרונות, לאחר מכן שילבה טושים בעפרונות פרמננטיים מסוגים שונים, ורפידוגרפים וקצת צבעי מים. היום היא מציירת באקריליק על קנבס, אקריליק על נייר עבה וגם טושים ועפרונות על נייר. מבלי משים וללא תכנון בנתה לעצמה טביעת אצבע משלה שאני כיניתי בשם Saralism"". זו מעין שפה ציורית של האמנית שהמתבונן בציוריה משכיל להכיר עם הזמן את מקורה. טביעת ידה. וזה רק שלה!
אם דרך פלטת הצבעים ( Color Palette ) שלה ואם בסגנון המתעגל או הקו או הנקודה שהיא חתומה עליהם. כל אמן שואף להטביע את חותמו האישי באמנותו. זה מעין נכס שהאמן שואף לרכוש.
זוהי תערוכת יחיד ראשונה של שרה'לה גליקסברג. בתערוכה מוצגות יצירות ה" Saralism" שלה באקריליק על בדי קנבס, וכאלה על גבי נייר עבה וממוסגרות. שרה'לה מכניסה אותנו לעולם נאיבי ואקספרסיבי גם יחד. המתבונן עובר חוויה ויזואלית צבעונית , חשופה ואותנטית, נעדרת שיפוט או ביקורת עצמית. עם נוכחות איתנה ומתריסה : זה מה שרואים, זה מה שיש.
האמנית שרה'לה גליקסברג , אישה אינטליגנטית, בעלת קסם ייחודי, ישירה ואסרטיבית, יוצרת כל העת, חיה ונושמת אמנות, שואפת להיחשף להכרה קולוסאלית.

לורי פשניצה אוצרת התערוכה

כל העבודות מיועדות לרכישה ללא עמלה. פרטים ליצירת קשר: טל' 054-4549091
מיקום - גלרית בית סילבר
בית סילבר,דרך אבא הלל 7 רמת גן {מתחם הבורסה)


זמנים - 07/07/2016 עד ה-27/07/2016

פתיחת התערוכה - 07/07/2016, שעה - 19:30


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||