שיתוף התערוכה:

"סימנים" - תערוכה קבוצתית בגלריית בית רובינשטיין. / גלריית בית רובינשטיין

03/05/2016 עד ה-30/05/2016

אוצרת: לורי פשניצה
כאוצרת הבית בבית רובינשטיין אני מתכבדת להציג בפני דיירי הבית והמבקרים הנכבדים גלריית יצירות להנאתכם במבחר סגנונות אמן בפסיפס מרתק וססגוני עם מטאפורות וסמלים בטכניקות מעניינות, בעיבודים שונים  עם הבלטת הנושא הנבחר. 
האמנים נדרשו להגיש יצירות בנושא "סימנים" שהוא רחב ופתוח להתבוננות מזוויות ראיה שונות של האמן.
לצעוד בין הרים וערים על פי סימני אביב או סתיו, לדלות דמויות מחורף סגרירי או  קיץ מהביל, לתאר את הרוח, את הקבלה, את האדם והבורא, את האדמה, את השמיים, את החי ואת הצומח. לצבוע במשיכת מכחול זעירה תנועות הווה וליצוק בכל יצירה גם - נשמה.
הנכם מוזמנים להתרשם מיוצרים בתחומים ובז’אנרים שונים שהתלכדו יחדיו בעיקר בשל אהבתם הרבה לאמנות.

ואלה שמות האמנים המשתתפים לפי סדר א'-ב':
אריה ורד, גור דורית , דיקשטיין אסטבן, וייס איזאבל ז"ל , וייס יחיאל, ויסוול ורד, yael yael ,  יצפאן טלי,  צפון דינה, ליפשיץ בלה, פיליאן אלון , קלמן רותי וקריסטל רונית.
 
אריה ורד - מלאת אהבה לטבע ולאדם, רגישה לסביבתה, ומטמיעה כל זאת בציוריה, כשפלטת הצבעים שלה זוכה לטביעת אצבע אדירה ומוכרת.
גור דורית - אמנית מוכרת, מתמקדת בתורת האותיות והקבלה בטכניקה ייחודית משלה  המאפיינת את יצירותיה ונוסקת כמה שיותר גבוה באמנות הייחודית שהיא עוסקת בה כיום.
דיקשטיין אסטבן - צלם אמנותי מזה עשרים שנה. סופר, עיתונאי ומשורר. זכה לפרסומים לאומיים ובינלאומיים במגזינים ועיתונים שונים. אסטבן אוהב הטבע מצלם נופים ומתמקד בפרחים. הוא מתאמץ עד שמצליח להשיג את המיקוד והחדות האולטימטיביים של הפרח שבחר.
איזאבל וייס ז"ל - אמנית רב תחומית החלה לצייר כבר בגיל מבקרים רבים התרשמו מהמקוריות ומהעוצמה של עבודותיה. בשנים האחרונות לחייה, עברה לעיסוק בצילום, כשהעדשה משמשת לה מכחול, ומבטאת את נקודת המבט המיוחדת שלה על העולם. וייס החזיקה בתואר שני בפסיכולוגיה קלינית, וחקרה את השפעתו של ניטשה על פרויד. היא הציגה לאורך השנים במגוון תערוכות בארץ ובעולם, ונפטרה בטרם עת, ביולי 2014.
וייס יחיאל - מעצב גרפי, צייר ומאייר. למד אמנות בויצו צרפת ובמכללה לציור ופיסול רמת גן . מצייר בעיקר בצבעי שמן על בד ועל עץ.
וייסוול ורד - יוצרת משנת 1990. בוגרת בי"ס  קלישר לאומנות ת"א. למדה ציור במכון אבני ובמדרשה לאומנות רמת השרון . כיום מדריכה מוסמכת לאומנות. 
Yael Yael - ציירת צעירה ומבטיחה , מציירת אבסטרקט במגוון טכניקות ייחודיות ללא גבולות ומגבלות.
קיים בה רצון וחופש ליצור שוב שוב את הכאוס העצום ובתוכו - סדר מפתיע ומופלא שמתוכנן ומחושב בכל רגע ורגע .

יצפאן טלי - מחברת ביצירותיה אובייקטים בצורות שונות, בצבעים עזים וססגוניים שנובעים מהשראה המגיעה מסיטואציות שונות בסביבתה ויוצרים מצבי רוח  שונים בתוך הציור שלה, כשהרגש וחופש הביטוי בוראים יצירה המזכירה אמנות נאיבית במיטבה.

ליפשיץ בלה - מביעה במרבית מציוריה  את התמודדותה האישית  עם חוויותיה האישיות. כדי לשמור על אופטימיות ולפתוח  צוהר לעולם השפוי ולחיים שמחים וצבעונים יותר, היא בחרה לצייר בסגנון סוריאליסטי פירות, ירקות ופרחים המסמלים פוריות אור וחום.

פיליאן אלון - מצייר בשמן בסגנון פיגורטיבי ריאליסטי. הוא מביע רגשותיו ותשוקותיו על הבד וזה הכח שמניע אותו. לדבריו, אם הצליח לבטא את עצמו לעניי המתבונן. זו סיבה מצוינת עבורו להתחיל את הציור הבא.

צפון דינה - מציירת בסגנון ריאליסטי ומעט נאיבי, מתוך התרשמויות שמותירות חותם. כאמנית רב תחומית היא גם מצלמת נופים ודמויות ומנציחה מצבים, משלבת הרבה צבע ושמחה - ומציירת.

קלמן רותי -  בוגרת הפקולטה לארכיטקטורה בטכניון 1989. בוגרת מכון אבני ברישום וציור שמן. מציירת בשמן על בד, פורטרטים, עירום וטבע. את אהבתה לחי היא מביעה בסדרת ציורי החתולים שלה.

קריסטל רונית - אמנית מחשב אוטודידקטית במדיה החדשה. מביקוריה בארצות רבות ספגה מתרבויות שונות את היופי החזותי ואת האסטטיות. היא אוהבת את האופי הפראי ומלא האפשרויות של תוכנות המחשב. רונית מאמינה שבכל ציור שלה יש נשמה ומבחינתה הוא עולם ומלואו.

כל העבודות מיועדות לרכישה.
מאחלת לכם הנאה רבה


מיקום - גלריית בית רובינשטיין
לינקולן 20 תל אביב. הכניסה חופשית 8:00-21:00


זמנים - 03/05/2016 עד ה-30/05/2016

פתיחת התערוכה - 03/05/2016

קישור - http://https://www.facebook.com/loriomanut/media_set?set=a.989814081114068.1073741968.100002564563772&type=3התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||