שיתוף התערוכה:

'מצפן האור' - תערוכת יחיד של דורון גל אדוני / גלריית מגדל W

01/04/2016 עד ה-30/04/2016

אוצרת: לורי פשניצה
דורון גל אדוני, אמן רב תחומי. למד צילום,  עיצוב פנים ואדריכלות במכללת ר"ג. ניהל פרוייקטים בחברות פרסום בתחום הקריאיטיב, הבימוי והביצוע.
כמוסיקאי,דורון כותב ומלחין שירים לאמנים מוכרים בישראל ועובד על פרויקטים בינלאומיים שיש ביכולתם לתרום , להשפיע ולהפוך את העולם למקום טוב יותר.
כנצר למשפחה קבלית של רבנים ומקובלים הוא רואה בקבלה דרך חיים. חוקר אותה והופך את השפה הסימבולית של הסמלים והסימנים למוסיקה, לציורים ולכלים רוחניים. כל יצירה אותה הוא יוצר, אם במוסיקה או בציור, הוא רואה בה  דרך להגשמת פוטנציאל רוחני, אותו הוא מושך מהעולמות הפנימיים והעליונים ומביא להגשמתו בעולם המציאות. ברגע השלמתו הוא הופך לכלי רוחני שמעורר תחושה או הרגשה וזוהי האחריות שלו כאדם וכאמן.
לפני כל תחילת יצירה הוא עוצם את עיניו, נושם ומקשיב לתחושות הגוף שלו. ברגע שמזהה תחושה פיזית דומיננטית, נכנס אליה ורואה את הצבע שלה.עם כל נשימה נוספת הוא נחשף לעוד צבעים,צורות ,ניחוחות, תמונות וזיכרונות שעולים מתוך התחושה. הוא חווה את התמונה ושוהה איתה מספיק זמן כדי שיוכל לתרגם אותה ליצירת האומנות שלו.היצירה שלו באה מתוך העולם הפנימי שלו שמחפש לאחד את כל החלקים ולעשות שלום והשלמה דרך היצירה.
ברגע שבוחר את הצבעים ומתחיל לעבוד דרכם, הוא מאפשר לגוף שלו להוביל אותו אל ההשלמה שמשתקפת דרך האחדות בצבעים. זה יכול להיות בעזרת מברשות, שפכטלים, הידיים או כל אמצעי שמעביר את התחושה. הוא שואף להגיע להרמוניה בתוכו והתנועה שבציור מאפשרת לו להגיע אליה דרך החומר איתו הוא עובד.
דורון גל אדוני  מאמן אנשים בשיטת סאטיה. שיטה שעובדת על פרוק תחושות ושחרור האדם מעכבות לבחירה מחודשת, מתוך רצון חופשי. הוא מאמין שיש לכל אחד מאיתנו מחויבות להשפיע ולעורר כמה שיותר אנשים לבחור מחדש ולעצב מציאות של  חיים כרצונם.
האהבה, החמלה, החסד, השמחה, האמונה ,הקשב והריקות הם הכלים שלו להתפתחות. ככל שמעמיק ומתפתח - כך גם היצירה שלו מעמיקה ומתפתחת. הציורים הופכים להיות בעלי ממדים נסתרים הנגלים כל רגע מחדש בתאורות משתנות ובזוויות משתנות. כל רגע ניתן לגלות ולחשוף, עוד פן בציור. זהו האינסוף ממנו הוא יוצר ואותו מביא ליצירה. לכן בחר לצייר בסגנון האבסטרקט. לא מוגדר.בדיוק כמו הנצח.
זוהי תערוכת יחיד ראשונה של דורון גל אדוני. האנרגיות הטובות החבויות בתוכו משתחררות לאוויר ובאמצעות המכחול הוא צובע את צבעי היקום, מזמין אותנו למסע צבעוני עוצמתי ואקספרסיבי. קיימת מן תחושה של ריחוף ובריאת יצירה יש מאין,  עם דבר מה חידתי שהמתבונן בונה לעצמו סיפור דמיוני כאוות נפשו.
דורון גל אדוני  נבחר כאחד מ-60 הציירים המבטיחים של שנת 2016 במגזין ארתור אינטרנישינל שמופץ במליוני עותקים באירופה ובארה"ב .
במגזין הישראלי ארט מרקט- התפרסם ראיון עם דורון  שהתפרס על פני  12 עמודים.
בשנת  2015 הציג דורון גל אדוני בביאנלה ונציה.
בתחילת 2016 הציג מבחר מיצירותיו בגלריה אלסנדרו ברני שבפאלם ביץ' ארה"ב.
בפברואר 2016 החל להציג ב"קסטיאל" תל אביב.
  
כבעלים של  חברת "דרימס  פקטורי" שחזונה הוא לייצר מוצרים שמחברים אנשים לפוטנציאל הגלום בתוכם להגשמה. במסגרת החברה פיתח תכשיט / שעון. "שעון העכשיו" השעון המדויק ביותר בעולם. כל מי שעונד אותו ומבקש לראות מה השעה. רואה שהשעה היא: "עכשיו"! אין זמן אחר. אלא רק הרגע הזה. התכשיט מעורר אנשים להיות נוכחים בחייהם ברגע זה! והוא כבר שינה תפיסות של רבבות אנשים.
כל העבודות מיועדות לרכישה. פרטים ליצירת קשר:
טל' 052-6868198      E-mail dododo03@gmail.com  
אתר:  www.dorongaladoni.com


מיקום - גלריית מגדל W
ניסים אלוני 6, מתחם צמרת תל אביב. הכניסה חופשית כל ימות השבוע 8:00-21:00


זמנים - 01/04/2016 עד ה-30/04/2016

פתיחת התערוכה - 01/04/2016

קישור - https://www.facebook.com/doron.gal.50?fref=tsהתכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||