שיתוף התערוכה:

'הגלוי שבנסתר' - תערוכת יחיד של אורית מרטין / גלריית בית רובינשטיין

01/04/2016 עד ה-01/05/2016

אורית מרטין נולדה בישראל. סיימה לימודים באקדמיה לאמנות ועיצוב  "בצלאל"
והמדרשה למורים לאמנות ברמת השרון. כיום מתגוררת בשכונת הר נוף בירושלים.
אורית יוצרת מתוך תפיסה שהתפקיד של אמנות יהודית בזמננו הוא להתקרב עד כמה שניתן אל הבלתי  מושג  והבלתי מוחשי שכולנו כמהים אליו.
מאז ומתמיד היה קיים החשש ביהדות להגיע להגשמה של מושגים רוחניים, ודווקא בקושי הזה היא רואה אתגר יצירתי.
האמנית עוסקת בציוריה בנושאים של רוחניות, קבלה, מדיטציה יהודית, מודעות והתבוננות. הציורים מנסים לחבר בין הפכים: חומר ורוח, אדם ובורא, ארץ ושמיים, גוף ונשמה.
האמנות של אורית מרטין פותחת בפני הצופה  עולם חדש של ביטוי ויזואלי למושגים רוחניים של  השראה, השגחה, אמונה, ועולמות עליונים.
אורית מצליחה להעביר למתבונן מוחשיות אך עם אפקט רוחני כמו למשל גשר, או מעגל של אור, על מנת שהתודעה  של הצופה תמשיך להעצים את החוויה באופן פנימי.
היצירות בתערוכה נוצרו בטכניקה דיגיטלית. מסך המחשב משמש כבד הציור, והעכבר משמש כמכחול דיגיטלי.  בחלק מהציורים קיים שילוב של כלים דיגיטלים עם ציור במברשות וצבע, על מנת ליצור אפקטים מיוחדים של שכבות צבעוניות המשתקפות זו מעל זו, ויוצרות זרימת אור ותחושת ריחוף.
הציור מעובד באמצעות תוכנות מתקדמות ופילטרים מיוחדים, מודפס על קנבס איכותי ועליו מציירת אורית בצבעי אקריליק. טכניקה זו נותנת אפקט פלסטי חדשני עם אפקטים מרהיבים. 
אורית מרטין שואבת את ההשראה שלה מהקבלה, מספר הזוהר ומתורת החסידות. מושגים כמו גלקסיות, אור, אנרגיות, חלל, וכדומה, משמשים ביצירתה יחד עם סימבולים יהודיים עתיקים, המקבלים כאן משמעות עכשווית וייחודית.
אורית מרטין הציגה את יצירותיה בתערוכות יחיד ותערוכות קבוצתיות בארץ ובחו"ל.  האמנית אורית מרטין ,  שיצירותיה זוכות לתגובות נלהבות ומושכות תשומת לב רבה, מצליחה  להביא דרך ציוריה  את האור הרוחני לתודעת הצופה ולגרום לו חוויה רגשית והתעלות רוחנית.
כל הציורים בתערוכה מיועדים לרכישה ומודפסים על קנבס איכותי, במהדורה מוגבלת וממוספרת עד 150 עותקים בלבד

אוצרת התערוכה: לורי פשניצה

.פרטים ליצירת קשר:
טל' 052-7676321  E-mail: orit-26@netvision.net.il  
אתר: www.oritmartin.comמיקום - גלריית בית רובינשטיין
רחוב לינקולן 20, תל אביב. הכניסה חופשית בכל ימות השבוע 8:00-21:00


זמנים - 01/04/2016 עד ה-01/05/2016

פתיחת התערוכה - 07/04/2016, שעה - 19:00
שיח גלריה וכיבוד.

קישור - https://www.facebook.com/oritmartin?fref=tsהתכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||