שיתוף התערוכה:

דאלי בנמל תל אביב / האנגר 11

15/04/2016 עד ה-02/06/2016

תערוכת "דאלי בנמל" היא שילוב נדיר של תערוכה ייחודית וחוויה תרבותית לכל המשפחה: מאות יצירות מקוריות של סלבדור דאלי יוצגו בשטח של מעל 1100 מ"ר – ציורים, פסלים, רישומים, תכשיטים וצילומים שלא הוצגו מעולם בישראל. התערוכה תאפשר הצצה חווייתית אל תוך ראשו של אחד האמנים הבולטים בעת החדשה – אמן שהצהיר על עצמו "הסוריאליזם – זה אני".

הביקור בתערוכת "דאלי בנמל" יאפשר צלילה אל תוך העולם הקסום שברא סלבדור דאלי ביצירתו – עולם המשלב את החלומי והמטורף, הסימבולי והמיתולוגי – עולם שמתכתב עם המציאות ומשנה אותה בדרכו הפרובוקטיבית, הייחודית ולעתים ההומוריסטית של האומן. עיניים, שעונים, שפמים ופילים, מוזות, גן עדן וגיהינום, חלום וטירוף, מודעות יתר - ותת מודע.

במקביל לתצוגה המרתקת של יצירות מקור תאפשר התערוכה התנסות אינטראקטיבית לאורך התערוכה – חוויות המוסיפות מעל למציאות רובד נוסף של מציאות מתוספת (virtual reality), הקרנות אינטראקטיביות, קטעי סרטים ואנימציות - רובד של חוויה וידע ההופך את התערוכה לחוויה ייחודית וחד פעמית - הזדמנות נדירה להציץ אל מעבר למציאות – אל חיו ויצירתו של גאון...
מיקום - האנגר 11
יורדי הסירה 1, תל אביב


זמנים - 15/04/2016 עד ה-02/06/2016
קישור - https://www.dalibanamal.co.il/?gclid=CPzfz-WC4csCFcE_Gwod2UkDhQהתכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||