שיתוף התערוכה:

XY - תערוכה של האוצר והאמן אליעז דסה, בוגר מכללת סמינר הקיבוצים / לופט 128 (לונדון)

27/11/2015 עד ה-29/11/2015

XY - תערוכה של האוצר והאמן אליעז דסה, בוגר מכללת סמינר הקיבוצים,
בוחנת את הפיכתו של הגוף הגברי מסובייקט לאובייקט מיני

ביום שישי, ה-27 בנובמבר, תיפתח תערוכה חדשה בשם XY, באוצרותו של האמן הישראלי המתגורר בלונדון, ובוגר מכללת סמינר הקיבוצים, אליעז דסה. התערוכה תציג עבודות מיצג דיגיטליות של דסה ושל הצלם כריס האריס. התערוכה תוצג בגלרייתLOFT 128  המוכרת בשכונת שורדיץ שבמזרח עיר.

דסה, בוגר המחלקה לאמנות במכללת סמינר הקיבוצים ו-London College of Communication University of The Arts יציג תערוכה הכוללת מיצגי אמנות דיגיטליים וצילומים של השניים, הבוחנים את הגישה התרבותית לעירום הגברי בפרט ולגופו של הגבר בכלל.

דסה מסביר: "תערוכות אמנות המתמודדות עם סוגיית העירום לרב כוללת התייחסות לגוף הנשי.  בשנים האחרונות מתחוללת מהפכה של ממש באופן שבו התרבות שלנו מסתכלת על הגוף הגברי, וזה נהנה ממעמד חדש של אובייקט טעון באנרגיה ארוטית".

אך התערוכה לא עוסקת רק בעירום גברי, הצגתו והפיכתו לאובייקט. דסה מרחיב: "חלקו של המיצג מעלה שאלות בדבר אופני המבט השונים הקיימים ביחס לגוף, ועוסק בטשטוש הגבולות בין הטכנולוגיה מדעית, כגון MRI ו-X-ray לבין הטבע. חלק מעבודות הווידאו שיוקרנו מנסות לחשוף את פנים הגוף, לצד טקסים רפטטיביים של האדרה וטיפוח, אל מול פעולות של הסתרה וטשטוש זהות". 
מיקום - לופט 128 (לונדון)
LOFT 128, 128 Shoreditch High Street, E1 6JE, London, UK


זמנים - 27/11/2015 עד ה-29/11/2015

פתיחת התערוכה - 27/11/2015


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||