שיתוף התערוכה:

הילה לולו לין 'נו ששש מת' - תערוכת יחיד ו 'בגוף המקום' - תערוכה קבוצתית / סדנת ההדפס, ירושלים

23/10/2014 עד ה-01/12/2014

הילה לולו לין 'נו ששש מת'

'בגוף המקום' תערוכה קבוצתית

 סדנת ההדפס ירושלים, מרכז ג'ינוגלי להדפס, רח' שבטי ישראל 38 ירושלים.

 פתיחה: 23.10.2014

אוצרים: אריק קילמניק, אירנה גורדון, תמר גיספאן-גרינברג

שתי תערוכות המסכמות את פרויקט "מיתוס סדנה: ארבעה עשורים" הפורש את היצירה האמנותית בסדנה כמיקרוקוסמוס של האמנות הישראלית, אך גם כמקרוקוסמוס: מקום של יצירה ומפגש בין דוריים ובין תחומיים היכול להציע היסטוריה חלופית, לא כרונולוגית, של האמנות בארץ בארבעת העשורים האחרונים. הציר המרכזי המוצע בהיסטוריה חלופית זו הוא ההתמודדות עם מיתוסים ואופני כינונם בתוך ההיסטוריה, הנוף והתרבות.

 

'נו ששש מת'תערוכת יחיד להילה לולו לין

אוצרת: אירנה גורדון

תערוכתה של לולו לין מורכבת מהדפסים וספרי אמנית אותן יצרה בסדנה משנות התשעים עד היום, ובכללן עבודות חדשות המשולבות במיצב תלוי מקום. ביצירתה עוסקת לולו לין בשבר ובאיחוי של הגוף והמקום וביחסים הדיאלקטים בין שני המושגים. התערוכה הקבוצתית מציגה הדפסים מאוסף הסדנה המתמקדים בייצוגים המקבילים והמתחלפים של גוף ומקום על המיתולוגיה הפוליטית והפואטית שלהם. 

 

תערוכה קבוצתית 'בגוף המקום' (בגלריה התחתונה)

אוצרים: אריק קילמניק, אירנה גורדון, תמר גיספאן-גרינברג

 

מציגים: שרון פוליאקין, ג'ויס שמידט, אלעד קופלר, מידד אליהו, דוד בן שאול, רענן לוי, אסתר קנובל, דב הלר, עופר ללוש, הילה בן ארי, גלעד אפרת, נועה צדקה, נלי אגסי, צבי טולקובסקי, נעמי טנהאוזר, סידון רוטנברג.

"הנפש חושבת לפי הגוף, לא לפי עצמה, והברית הטבעית המאחדת אותה עמו כוללת כתנאי מפורש גם את החלל, המרחק החיצוני". כותב מוריס מרלו-פונטי בספרו "העין והרוח". התערוכה הקבוצתית בחלק ג' של הטרילוגיה "מיתוס סדנה" מציגה עבודות הדפס משנות השבעים של המאה ה-20 ועד לעבודות חדשות מהשנים האחרונות המתמקדות בייצוגים המקבילים של גוף ומקום ובמיתולוגיה הפוליטית והפואטית של יחסי ההדדיות והתלות שהם מייצרים.

 נעילה: 1.12.14

 
מיקום - סדנת ההדפס, ירושלים
מרכז ג'ינוגלי להדפס, רח' שבטי ישראל 38 ירושלים. 08:00-15:00 שעות הגלריה: ימים א-ה


זמנים - 23/10/2014 עד ה-01/12/2014

פתיחת התערוכה - 23/10/2014


התכנים המופיעים באתר ובפרטי תערוכה זאת הינם מטעם הגופים המפרסמים ובאחריותם.
כל הזכויות שמורות ל - artbeat.co.il © מרחב לאמנות ו- אומנות ישראלית


||